Sayfa 99/997 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

simdi abi benim gecmisten birikmis oruc borclarim var bi miktar. buna gore
    yaklasik hesap her ay 5 gun tutarsam 8 sene. 10 gun tutsam 4 senede odemis oluyorum. ben ama 6 senelik programi tercih ettim. bi ay 5 gun bi ay 10 gun . yani ote tarafta zaten odeyecen. kaldi ki orda nasil odeyeceginde belli degil yani hesap agir gelebilir. ben bunlara odaklandim daha...

sunlara degil:

var mi yok mu
    varsa niye yoksa niye
    5n1k abd ye kacan mi artik giden mi gazteci cuneyt miyim ben ya ? :-)
    her cocuk fenev li mi dogar?
    kutuplarda sahur iftar saatleri vs vs.
    afaki bunlar
    kafa yormaga degmez

Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    Mesele inanmak değil şeytan inanmıyor mu inanıyor biliyor ama kötülük yapıyor asi.

Bizzat öteki dünyaya gitsen bizzat yaratıcıyla konuşsan geri dönsende şeytan olabilirsin
    İnanma mevzu bile değil, şeytan bizzat yaşamış ve biliyor zati..

3. Bunlardan başka, insanları inançları yüzünden yargılayan bir başka inançlı geçinen yok bu dünyada.

İşleri güçleri fitne çıkarmak.

bugun vizyona yeni bi film girdi
    elektrik savaslari - current wars
    yani nicola tesla dan topu alip surup elektrige hukmedenin 3. dunya savasini kazanacagindan bahsediliyo
    haftaya belki gidecem
    yani kurgu da olsa enteresan
    cunki su ve petrol savaslari son teknolojiler kaya gazi elektrikli araclar ve denizden bile her yerden su aritma ile hayal oldu
    bosverin makul seylerde guruplasin arkadaslar :-) bence yani bunlari ejnebiler ortaokul forumlarinda tartisiyolar

Eyy Escuda rakamlısı, çık dersem çık..

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    bugun vizyona yeni bi film girdi
    elektrik savaslari - current wars
    yani nicola tesla dan topu alip surup elektrige hukmedenin 3. dunya savasini kazanacagindan bahsediliyo
    haftaya belki gidecem
    yani kurgu da olsa enteresan
    cunki su ve petrol savaslari son teknolojiler kaya gazi elektrikli araclar ve denizden bile her yerden su aritma ile hayal oldu
    bosverin makul seylerde guruplasin arkadaslar :-) bence yani bunlari ejnebiler ortaokul forumlarinda tartisiyolar
    Yaf hayat roman zati bre Moruk..
    Sinema yani sinema )

7.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Doğduğu yere göre nasibi inancı başlangıcı bile.. Biz de böyle..
    Her şey kişinin iradesine araştımasıyla şekillenir, kaderini kendin çizersin(ebedi hayatı da) yaratıcı zaten senin öyle olacağını bilir ezeli de ebedide

Çalışıp sayısalda ilk 1000' e girince sana eğitiminin en güzelini veriyorlar üzerine parada veriyorlar, okul bitince dünya kazan sen kepçe nerede istersen orada yaşarsın, nasibinde bolca olmuş olur, yok bir dönüm bostan yan gel yat osman yaparsan, gider ne iş olsa yaparım ağam dersin ağa da sana asgari ücreti dayar kuru ekmeğe talim edersin nasibin kıt olmuş olur, yapacak bi şeyin yoktur.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bunlardan başka, insanları inançları yüzünden yargılayan bir başka inançlı geçinen yok bu dünyada.

İşleri güçleri fitne çıkarmak.
    Bunnar direk tahsilatta yani bezirgan style..

Sayfa 99/997 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •