Sayfa 37/87 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 694 madde; 289 - 296 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Yıl sonu 1350/1400 arası bir kar gelir gibi fk5,5 Lara düşer.
    Birde temettü gelirse 10-12 li fiyatlar gelir.
    Çok oyaladı.
    3aydir

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fiyat nereye gelir bilemiyorum ama yılsonu kar tahminim 1.3 milyar ve üstü. Brüt temettüyü ise 1.1 TL tahmin ediyorum.
    Şu haliyle borsanın en ucuz hisselerinden biri görünüyor. Ama bunun kararını piyasa verecektir. Birleşme süreci sonrası istikrarlı şekilde hisse taşıyan kişi veya kurum olmuyor gibi görünüyor. Herkes kısa vade vur kaç peşinde.
    Bugün 3 günlük tatil öncesi nakite dönmek isteyenlerin satışları olabilir borsada o nedenle yarın kaldığı yerden devam etmesini bekliyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Ciddi baskı var bunun sonu 7 üstü ocak sonu bilanço gelir

3. Tuncay turşucu da önerdi bu hisse senedi mı
    Roketler herhalde

Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Tuncay turşucu da önerdi bu hisse senedi mı
    Roketler herhalde
    Turşucu hiç dikkate alınacak biri değil hisse analizi konusunda. Zamanında birleşme sürecinde yazdığı yalan yanlış bilgiler nedeniyle bu hissenin de düşmesine neden olmuştu.
    1.3 milyar kar gelmesi durumunda 5.9 FK olacak Tursg. Kasası nakit dolu ve büyümeye müsait bir durumda.
    Ocak 20-25 gibi Aralık prim üretimleri de belli olduktan sonra net kar hesabımızı daha iyi yapabiliriz.
    Artan mevduat faizleri nedeniyle yılın sonunu da finansal getiriler olarak çok iyi geçirdiğini düşünüyorum. Tek konu endeksin aşırı yüksek olması ama öte yandan da tursg endeksin yaptığı son 3 aydaki yükselişe de ayak uyduramadı.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Turşucu hiç dikkate alınacak biri değil hisse analizi konusunda. Zamanında birleşme sürecinde yazdığı yalan yanlış bilgiler nedeniyle bu hissenin de düşmesine neden olmuştu.
    1.3 milyar kar gelmesi durumunda 5.9 FK olacak Tursg. Kasası nakit dolu ve büyümeye müsait bir durumda.
    Ocak 20-25 gibi Aralık prim üretimleri de belli olduktan sonra net kar hesabımızı daha iyi yapabiliriz.
    Artan mevduat faizleri nedeniyle yılın sonunu da finansal getiriler olarak çok iyi geçirdiğini düşünüyorum. Tek konu endeksin aşırı yüksek olması ama öte yandan da tursg endeksin yaptığı son 3 aydaki yükselişe de ayak uyduramadı.
    Daha önce de endeks gitmezken hareket yapmıştı.
    Şimdi de endeks gitmese bile 2aylik süreçte ciddi potansiyel var.. birde temettü açıklarsa kesin 10 ve üzeri fiyatlar.
    2021 için pandemi den olumlu etkilenecek bir sektör.
    2021 karını da en az 1600/1700 arası düşünsek iki yılda piyasa değerinin yarısı kadar kar

Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Daha önce de endeks gitmezken hareket yapmıştı.
    Şimdi de endeks gitmese bile 2aylik süreçte ciddi potansiyel var.. birde temettü açıklarsa kesin 10 ve üzeri fiyatlar.
    2021 için pandemi den olumlu etkilenecek bir sektör.
    2021 karını da en az 1600/1700 arası düşünsek iki yılda piyasa değerinin yarısı kadar kar

Karlılıklar dediğiniz gibi olabilir ancak ben daha önce söylenmiş organik ve inorganik büyüme cümlelerinin altının dolmasını bekleyeceğim 2021 de...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. İntegral Yatırım model portföyünden TURSG'yi çıkarmış. Tam hisse zirvedeyken çıktılar.

Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Tuncay turşucu da önerdi bu hisse senedi mı
    Roketler herhalde
    Hedef fiyata yaklaştığını söylüyordu.

Ben geldim, hani serkalgo?

Sallıyordu, döktülermi. Bana yeğenimi bulun

Sayfa 37/87 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız