Sayfa 528/996 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Evde kalmak bize yaramıyor .. Bir an önce bu hastalık bitsin .. Foruma bakıyorum her yerde atışma & tartisma var .. Sakin olalım hakaret etmeden kalp kirmadan yazacaklarımızı yazalım ..
    başımıza gelen bu felaket bile insanların aklını biraz olsun başına getirmek bir yana daha da beter yapıyor:-(

Görmeyenler için bir kez daha verelim, halimiz budur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bendeki değişiklikler, Twitter'den video indirmeyi öğrendim, bunca yıl sonra Youtube'ye üye oldum ve ilk kez videolar yükledim, şimdilik sosyal medya araçlarını öğrenmeklen gidiyoruz.

Fakat beni bir gün Youtubede hamur açarken görürseniz, o zaman sağlam tuttunuz/tuttuk demektir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bendeki değişiklikler, Twitter'den video indirmeyi öğrendim, bunca yıl sonra Youtube'ye üye oldum ve ilk kez videolar yükledim, şimdilik sosyal medya araçlarını öğrenmeklen gidiyoruz.

Fakat beni bir gün Youtubede hamur açarken görürseniz, o zaman sağlam tuttunuz/tuttuk demektir.
    Tv ye çıkan bir psikolog şunları söylemiş;evde karantina uygulamasında,ilk bir kaç günden sonra,eşyalarla konuşuyorsanız pek sorun yoktur,ancak eşyalar size cevap vermeye başladıysa bize acilen başvurmalısınız...

5. Sayın arkadaşlar dolar/TL analizimi hatırlatıyorum:

http://www.borsanalist.com/teknikanaliz/dolartl/

PSAR göstergesinin olduğu bölgede zorlanır demiştik. Bir önceki yorumda da 6.45 TL vurgulanmıştı.

Aşağıdaki sayfada da bir hisse seçerek temettü konusunu yazmaya çalıştım.

http://www.borsanalist.com/temettu-n...il-hesaplanir/

Nasıl hesaplanır? Ne zaman alınır? ...
    Bilenler mutlaka vardır da bilmeyenlere belki faydamız olur.
    Tabi naktin çok önemli olduğu zamanlar...

Parazit yaptım kusura bakmayın.
    Herkese sağlık sıhhat ve bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yav dolar başlığında OSMANLI dolar dedi millet dağıldı. Ne oldu moraliniz mi bozuldu dolarcılar? Asrın damadımız nasıl da vuruyor doların tepesine tepesine . Hele şu kanal yapılsın da görürsünüz gününüzü.

7. A haber vürüsü konuşturmuş vürüsü övüyor vürüs insanoğluna unuttğu insanlığı öğretmek için gelmiş.

Allah'ım nasıl bir manyak ülkede yaşıyoruz...!!!!!!!

Sayfa 528/996 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •