Sayfa 246/332 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2656 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tatar fener koşunca bende atladım buraya ama bu hafta başakşehır maçı var, orada takılırsa ne olur.. Fenerin maçı Allah tan ptesı fener yukarı yaparsa ptesı gs yenilse bile sürükler arkasından ne dersın..

Gs da da brut varmış brut olduğunun farkına varamadım alır satarım diye düşündüm.. Hayırlısı
    Piyango vurdu desene sana.....Bu hafta FB-GS maçı nedeniyle hem FENER hem GS ciddi prim yapacak tahminen.....!!!

Halaya hazır ol.....!!!!

2. 2-0 olduuuuuu......!!!!!!!

Belhandaaaaa..............!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Piyango vurdu desene sana.....Bu hafta FB-GS maçı nedeniyle hem FENER hem GS ciddi prim yapacak tahminen.....!!!

Halaya hazır ol.....!!!!
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    2-0 olduuuuuu......!!!!!!!

Belhandaaaaa..............!!!!!!!
    Dostum bakalım yarın fb tavana giderken bu galibiyetle gs de gider artık.. En azından düşmeyiz ...
    Son düzenleme : kwon3; 20-09-2020 saat: 21:03.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum bakalım yarın fb tavana giderken bu galibiyetle gs de gider artık.. En azından düşmeyiz ...
    Yahu ne düşmesi?.....Haftaya FENERi yenerse cimbom gelecek hafta 5.25 i kırar ....!!!

İlk 3 haftada geçen yılın şampiyonunu ve Fener i yenmişsin......9 puan yapmışsın....Oyun da çok güzel....!!!!

Bu takımın hissesi haftaya 5.25 i YARAR GEÇER dostum.....!!!!

Gönlümüze göre değil ,aklımıza göre hareket etmeye devaaaammmmm..........!!!!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tatar fener koşunca bende atladım buraya ama bu hafta başakşehır maçı var, orada takılırsa ne olur.. Fenerin maçı Allah tan ptesı fener yukarı yaparsa ptesı gs yenilse bile sürükler arkasından ne dersın..

Gs da da brut varmış brut olduğunun farkına varamadım alır satarım diye düşündüm.. Hayırlısı
    Demir Yaman Ağam bana artık Hatip Ağa de ....Bir müddet Hatip Ağa olarak devam edeceğim....!!

6. Gs da olmak rahat ettiriyor insana.....Gs güzel oynuyor ve güven veriyor....!!!!

Ama FENERBAHÇELİ biri olarak ''Acaba yarın nasıl oynayacaağız?Yine debbük dübbük ,ite kaka bir oyun mu yoksa EROL BULUT takımı olarak mı oynayacağız ?'' diye endişeli bir bekleyiş içerisindeyiz.

Bir FENERBAHÇEli olarak inşallah güzel bir oyunla 2-0,3-0 gibi net bir skor alırız....!!!

7.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Demir Yaman Ağam bana artık Hatip Ağa de ....Bir müddet Hatip Ağa olarak devam edeceğim....!!
    Hadi bakalım Hatİp aga, uğur getir bize ..

Erken gömdüler senı Çukurovada, sensiz tadı olmayacak..

Hünkar sultan istememiş senı ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hadi bakalım Hatİp aga, uğur getir bize ..

Erken gömdüler senı Çukurovada, sensiz tadı olmayacak..

Hünkar sultan istememiş senı ..
    Reis öldürecekler mi beni dizide?.....Ben gelecek bölümün fragmanlarını hiç izlemem ...Heyecanı gitmesin diye.....Ama diziye yeni kişiler geldiği için harcamış olabilirler beni......Neyse dizi zamanımı alıyordu zaten.....Borsaya daha az zaman kalıyordu....Dizi işi biterse borsaya daha fazla zaman harcarım....!!!

Sayfa 246/332 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •