Sayfa 132/997 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hendese Yazıyı Oku
    Konu yeterince trollendi.orandan Başka her şey konuşuluyor ama yine de sorayım.
    Hiç bir bankanın batacagini sanmıyorum varsayalım battı .Bu sigorta nasıl işliyor .banka battığını açıkladı diyelim Ayşe teyze aynı gün gidip parasını alabiliyor mu?
    gecen hafta evraklari karistirirken tesadufen elime gecti dekont, imar odemelerinin son taksitini 7.2005 te ziraatten cekmisim, 7.2003 te el konmustu... umarim banka falan batmaz ama oyle hemen gidip paranizi alabileceginizi sanmam

2. eski bir pamukbank çalışanı olarak haziran 2002 de tüm gelen mudiler paralarını kuruşuna kadar aldılar. diğer batan bankalar da dahil. imar mevzusu farklıydı, off shore ve hazine kağıtlarından oluştuğu için onlarda tmsf sorumlu değil, yalnızca mevduat.
    kriz sonrası günlük kontroller, artırılan denetimler, yeni konulan limitler ile mevzuat çok sağlamlaştırıldı. bundan sonra hiçbir banka batmaz gibi bir iddiam yok ama dün kategori 1 düzeyindeki bir fırtınada yıkılan bir evimiz vardı, şimdi en az kategori 4 e çıktı bu.

3. Rodeobank da ayak oyunlarına başladı, burgan'dan farkı kalmadı artık.

101 bin için faizi % 14,10
    99 bin için % 13,75

veriyor.

100 binin üzerine çıkmaya zorluyorlar müşterileri. İnternet eft limiti de 100 bin tl, yani vade sonunda yine kendilerine mecbur edecek, fiyat dayatacak ya da eft masrafı giydirecekler. (Not: bir bahane ile internet- eft masrafını tekrar uygulamaya başladılar zaten)

ICBC bank'ta hesap açıp alternatif oluşturmaya çalışacağım, bu banka ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlar, dikkat etmem gereken hususları yazarlarsa sevinirim. Hem ben garibe, hem de bankaların ayak oyunlarına maruz kalıp da çıkış yolu arayan diğer mevduat sahiplerine bir ışık olur yazdıklarınız.

Saygılar..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Rodeobank da ayak oyunlarına başladı, burgan'dan farkı kalmadı artık.

101 bin için faizi % 14,10
    99 bin için % 13,75

veriyor.

100 binin üzerine çıkmaya zorluyorlar müşterileri. İnternet eft limiti de 100 bin tl, yani vade sonunda yine kendilerine mecbur edecek, fiyat dayatacak ya da eft masrafı giydirecekler. (Not: bir bahane ile internet- eft masrafını tekrar uygulamaya başladılar zaten)

ICBC bank'ta hesap açıp alternatif oluşturmaya çalışacağım, bu banka ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlar, dikkat etmem gereken hususları yazarlarsa sevinirim. Hem ben garibe, hem de bankaların ayak oyunlarına maruz kalıp da çıkış yolu arayan diğer mevduat sahiplerine bir ışık olur yazdıklarınız.

Saygılar..
    Benim hesabım yok, ancak internet sitelerinde hoşgeldin faizi 32-45 gün için 500k TL'ye kadar 14.30, USD %4, EUR %2. Normal e-mevduat ise %13.80 olarak gözüküyor. EFT ve varsa diğer masraflarla ilgili bilgisi olanlar söylerse sevinirim.

Sent from my iPad using Tapatalk

5. 3,41 seviyelerinde bir dolar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    3,41 seviyelerinde bir dolar.
    Iyi mi?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iyi mi?

Syg,
    olmaz mı? 2.500 usd lik borcu 3,51 ortalama ile ödedim, şimdi kalan 2.500 usd yi de 3,40 lar civarı bir ortalama ile ödeme fırsatını yakaldım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    Telefonlari arabalari, anguslari ucuz ucuz alalim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 132/997 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •