Sayfa 21/739 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 161 - 168 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. hayırlı işler beyler bugün biraz destek vereyim, dün piyasa ile meşguldüm ancak ilave kaldıraç etkisi gösterecek şirket içi habere ihtiyaç var !!!!!! (y.t.d.)

2. Bugün itibarıyla mndrs te payımı %150 artırmış bulunuyorum.Bu mal speke mal nasıl taşınır ve nerde çakılır göstereceğim.Ha böyle giderse daha çok mal kaptırırsın sen.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Ilave habere ihtiyaç yok bence endeksi öküzün trene baktığı gibi izlemese yeter

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    1.62 üzerin e yerleşmesini bekliyorum hocam.

Teşekkürler

5. Thumbs up

Phillipp cocu daki gömlekçi o eksi 90 K lotu sana 1.33 ten aldırmayan speğin ben spekliğini...eğer kadrolu adamı değilse.Bit yavrusunun robotu 1.31 e alım girdi kapanıyor.Darısı vakıf yatırımdaki gömlekçi okumuş çocuklara.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6. Phillpp resmen kadrolu eleman,Gedik moka konan at sineği.Yatırım finansman-alnus ve iş yat kadrosu gelmeden olmazzzz.

7. En iyi alıcı meri teyze bugün. Işlem hacmi düşük. Herkesin gözü burda ama takipte bence. Bankalara giriş hat safhada

8. Yav bu kadar MAL bı tahta olur mu
    Lan 20 yıldır 2 Dememişin neyin kabızlık i bu
    Spek Patron neyse

Sayfa 21/739 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •