Sayfa 515/996 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. benim merak ettiğim diyelim karantina sonucu hasta sayısını azalttınız
    lakin ne kadar gizli taşıyıcı var ve bu taşıyıcılıkları ne süre devam ediyor
    bunları nasıl tespit edeceksiniz, enfekte olanların taşıyıcı/hasta oranı hakkında bir çalışma var mı..?

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hoca durur mu yapıştırmış cevabı : Bir yılda artık gün olduğuna inanıyorsun da bir ayda olduğuna neden inanmıyorsun.
    13 aylık hafta var her ay 4 hafta olsa

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

HSBC
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bilemiyorum, iyi fiyat verirsen benim arazilerden biraz satarım ama okumuş adamsın inanmazsın şimdi, senle bu pazarlık yapılmaz dostum. Okumuş adamları gördükçe afakalar basıyor.
    Martin ne demiş ben cehennemi satın aldım .

Artık kimsenin cennetten tapu almasına gerek yok demiş

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ZOHO isimli Hintli firma REMOTELY ürün familyasını 1 Temmuza kadar komple serbest yapmış. İhtiyacı olanlar ücretsiz kullanabilir.

Work remotely.
    Your office is where you are.
    We all know that face-to-face interactions and in-person collaborations are the best ways to work. The next best option is to work remotely. With the right set of apps, you can maintain a close-knit and productive working environment, no matter where your team is based.
    Zoho Remotely will enable you to take your work remote by offering a complete suite of web and mobile apps that will help you communicate, collaborate and be productive.

NOTE: Remotely will remain free till July 1, 2020 by which time we hope the Coronavirus crisis tides over. We wish this is of help to all teams.

https://www.zoho.com/remotely/?zmc=zoho-fa&ireft=ohome

APPS INCLUDED IN ZOHO REMOTELY

Cliq

Meeting

ShowTime

WorkDrive

Projects

Sprints

Assist

Lens

Writer

Sheet

Show

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

HSBC
    Şube sayısı az olan, müşteri portföyü itibariyle internet/mobil Bankacılık kullanım oranı yüksek olan Bankalar bunu yapabilir.
    3 kamu bankası bunu yapmaya kalkarsa açık olan şubeler cehenneme döner. Virüs de personele be herkese kolaylıkla bulaşır. Herhangi bir Şubede pozitif vaka çıkarsa tüm Şube personeli karantinaya alınacağı için Şube kapatılır. Domino etkisi ile sonra neler olur bilinmez.

7. Bende de var aynısı...levmont kullanıyorum rahat ediyorum....
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Alerjik rinit var arttı şu dönemde hapşırma ve burun akıntısı sabah

15-20 kez arka arkaya hapşırma şeklinde oluyor bu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Bende de var aynısı...levmont kullanıyorum rahat ediyorum....

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende de var. Ama öyle tarif edilemez. Alerjik rinitteki tüm semptomlar var artı bir sürü daha var. Kabustan kemik ağrısına egzamadan derimin şişmesine sindirime vs vs berbat ediyor. Katerine fort kısmen işe yarıyor. Bir tek köyümde rahat ediyorum. eskiden mevsim geçişlerinde olurdu sonra sonra sıklaştı. Mekan (şehir değiştirince değişirdi) şimdi sürekli. Kendime yoğun bakım yapıyorum öyle ayaktayım. Maalesef çocuklarım da da var. Daha hafif. Sayı hkm bir tavsiye verebilir mi. Belki denememişimdir.

Sayfa 515/996 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •