Sayfa 201/1003 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Viop - XV

1. görmüyormusunuz adamlar cuma namazını bile kullanıyorlar vip cuma kıldırıyor diyanetin başındaki zat hani yunan kazansaydı diyen fesliyi ziyarete giden diyanetin başı diyanet kapatılsın millet ölümle pençeleşiyor bunlar evde keyif çatıyor en düşük 4 bin maaaş ev bedava herşey beleş ..

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    görmüyormusunuz adamlar cuma namazını bile kullanıyorlar vip cuma kıldırıyor diyanetin başındaki zat hani yunan kazansaydı diyen fesliyi ziyarete giden diyanetin başı diyanet kapatılsın millet ölümle pençeleşiyor bunlar evde keyif çatıyor en düşük 4 bin maaaş ev bedava herşey beleş ..
    bakanlar kurulu toplantısında en yakınına iletişim başkanını alıyorsan
    amacının kriz yönetimi değil, algı yönetimi olduğunu herkes görüyor
    yoksa normal zamanlarda ortalarda gözükmeyen fahrettinin masada yeri bile yok..

3. Yılmaz özdil güzel bir yazı yazmış...
    Değindiği konu en az sağlık kadar önemli

"Testi kırılmadan… Tarımda Bilim Kurulu oluşturmak zorundayız"
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Şimdi düşündümde ben de geçen sene ağır grip geçirmiştim. Bu sene aşı oldum hafif seyreden geçirdim. Teröristte çıkması şimdi tuhaf oldu.
    Yav abi terörist lesine bile test yapılıyor bizim sağlık çalışanlarına son haddede yapılıyor terörist leşi bile daha değerli yani eğer öyleyse benim aklım almadı

5. Yazmayayım diye çok direndim malesef dayanamadım artık.Öncelikle tek yönde yorumların dışında bir fikir beyan ettiği için sayın Seyis e teşekkürler.Arkadaşlar bu delilik daha ne kadar sürecek merak ediyorum.Bakın bu karantina dönemini komplo teorilerine kızanların en önemli argümanı nedir?Tek başına hiç bir komplonun teorikte de pratikte de anlamsız olması.Oysa birde şu şekilde düşünün bu toplum mühendisliği ile birden fazla komployu ve argünanı devreye sokmuş olamazlar mı;

Bireyleri ürkekleştirip otorite karşısında tam teslim hale gelmesi
    Orta gelir gurubunun tamamen yok olup krallar ve köleler şekline dönüşmesinde bir yol ayrımı
    Yaşlı kesimin tıkanmış ekonomilerdeki yükünü hafifletme sistem ve hayat dışına itme
    Tüm dünya insanlarını tek yönelimle yönetme
    Dini hassasiyetleri yok etme (cuma namaz v.b)
    Yıkılmış avrupa birliği ekonomilerini merkez bankaları bol likidite aracılığı ile dopingleme
    Korku paratorluğunun temellerinin atılması
    Sınırların yükselmesi ve kapitalist dünya düzeninin vahşi kominizme dönüştürülmesi

Daha buraya onlarca madde yazabilirim.Bu böyle olmayabilir jesin böyledir demiyorum.Ancak neden bu dönemde muhalif sesler ne medyada nede sosyal mecralarda dile getirilmiyor.Kimsenin buna tahammülü yok.Şüphe etmek bizi doğruya ulastıracak en önemli olgulardan biri.

6. https://youtu.be/dTmUe6I6AF8

SP500 Future inceledim.

Keyifli seyirler

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Yazmayayım diye çok direndim malesef dayanamadım artık.Öncelikle tek yönde yorumların dışında bir fikir beyan ettiği için sayın Seyis e teşekkürler.Arkadaşlar bu delilik daha ne kadar sürecek merak ediyorum.Bakın bu karantina dönemini komplo teorilerine kızanların en önemli argümanı nedir?Tek başına hiç bir komplonun teorikte de pratikte de anlamsız olması.Oysa birde şu şekilde düşünün bu toplum mühendisliği ile birden fazla komployu ve argünanı devreye sokmuş olamazlar mı;

Bireyleri ürkekleştirip otorite karşısında tam teslim hale gelmesi
    Orta gelir gurubunun tamamen yok olup krallar ve köleler şekline dönüşmesinde bir yol ayrımı
    Yaşlı kesimin tıkanmış ekonomilerdeki yükünü hafifletme sistem ve hayat dışına itme
    Tüm dünya insanlarını tek yönelimle yönetme
    Dini hassasiyetleri yok etme (cuma namaz v.b)
    Yıkılmış avrupa birliği ekonomilerini merkez bankaları bol likidite aracılığı ile dopingleme
    Korku paratorluğunun temellerinin atılması
    Sınırların yükselmesi ve kapitalist dünya düzeninin vahşi kominizme dönüştürülmesi

Daha buraya onlarca madde yazabilirim.Bu böyle olmayabilir jesin böyledir demiyorum.Ancak neden bu dönemde muhalif sesler ne medyada nede sosyal mecralarda dile getirilmiyor.Kimsenin buna tahammülü yok.Şüphe etmek bizi doğruya ulastıracak en önemli olgulardan biri.
    yani siz ve sn seyis diyorsunuz ki.

bu virüs krallara işlemiyor sadece kölelere .
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Dow weekend artiya mi gececek ne.

Yuzde 2 kayiptan yuzde 1 e dustu.

Sayfa 201/1003 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •