Sayfa 372/999 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Viop - XXV

O italyana bizim buralardan birileri ortaktır. Berlusconi ve onun türk dostlaru olabilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    O italyana bizim buralardan birileri ortaktır. Berlusconi ve onun türk dostlaru olabilir
    Süper Sayısalda 90 rakamda 6 bilme olasılığı 622.614.630 da 1.
    Yani kasa her zaman kazanacak. Ne kadar oynanıyor belli değil. Toplanan paranın ne kadarı ikramiyeye gidiyor ne kadarı direkt firmanın kasasına giriyor belli değil.

3. Suudilere sırtımizi dayayalim batiya karsi diyen bir tane sahit mi ne vardi

Ne aliyor bu suudlar bizden bisti etkiler

4.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    azerbeycan aklima geldide yazmadim..mahallenin yaramaz cocuklari gibi ben bildim bileli kavga ederler kavga buyuyecek olursa abilermudahil olur herkes evine doner.bana gore her ikiside rusyanin gudumunde bi yer..arada olan hep garibana olur yerlerinden yurtlarindan olurlar..olaylar buyurse bi goc dalgasida ordan baslar sanmiyorum bir sey olacagini olmasinda...dunya cok degisti turkler veya musluman kesim sadece konusmakla kaliyor kiniyor sabrimizi tasirma deniyor vs vs icraat yok vurdumu oturtacan ses gelecek..
    dunyada buyukler istemeden sinek bile ucamaz kapilar arkasinda buyuk yoneticiler var..dunyada olan cogu seye inanmak zor surekli kurmaca alavere dalavereler donuyor sahada olan öldugu ile kaliyor..
    2013 yılında Baku'de villa inşaatı yaparken benle yaşıt ama 20 yaş büyük gösteren bir Azeri bekçim vardı. Bir yaz günü sıcaktan üstünü değiştirirken adamcağızın vücudunda onlarca mermi ve şarapnel yarası gördüm. 2 yıllık askerliği gönüllü 12 yıl yapmış. Bir gece tek başına Ermeni tarafına sızmış. 2 ermeniyle 1 rus kadın sniper ateş başında otururken basmış. Rus sniper kadın onlarca Azeri asker ve vatandaşını vuranmış. Ermenileri kesmiş, rus kadın sniper'ı elini ayağını bağlayıp Azeri saflarına taşımış. Rusya o kadın sniper geri almak için 50den fazla esir Azeriyi vermek zorunda kalmış. Bu adam gazi maaşı dahi almıyordu. Dedi ki "İstesek bir günde Laçin Karabağ bizim olur. Aliyev ailesi Ermeni çatışmasını kendi menfaatleri için kullanıyor." Rusya ve Batı da bu çatışmaları kendi menfaatlerine kullanıyor. Bizim geçen haftalarda Azerbaycana taşıdığımız Suriyeli Cihatcıların Azerbaycan saflarında diktiği Suriye bayrağını gördünüz mü?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Süper Sayısalda 90 rakamda 6 bilme olasılığı 622.614.630 da 1.
    Yani kasa her zaman kazanacak. Ne kadar oynanıyor belli değil. Toplanan paranın ne kadarı ikramiyeye gidiyor ne kadarı direkt firmanın kasasına giriyor belli değil.
    geçen gün sayısal satan bayii, yılda anca bir kez biri bilirse ona bile şaşırırım diyordu..

bunlar gibi niceleri var nerden tutsan elinde kalir kurcalamaya gelmez biz isimize bakalim boyle gelmis boyle gider sadece düzülenlerin degistigi bi dünya var duzenler hep ayni...ya duzenler tarafinda olacan yada duzulecen iki secenekten biri baska secenek yok

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Suudilere sırtımizi dayayalim batiya karsi diyen bir tane sahit mi ne vardi

Ne aliyor bu suudlar bizden bisti etkiler
    Geçen yıldan beri tavuk eti ve yumurta almadıklarını biliyorum. 1 liranın altına düşen yumurta fiyatlarının ve düşük et fiyatlarının sebebi bu ambargoydu.
    Riyad'da inşaatlarda türk demiri kullanırdık. Hem de yerli-hint malı demirden %12 daha pahalıydı kaliteli olduğu için.
    Alçı-Seramik-vitrifiye-boya Türkiyeden alınırdı hep.
    Ama zaten 3 senedir bize iş vermiyorlardı. Arap firmalarında çalışan mühendis ve işçilere de vize vermediler. Ancak çok torpilli firmalar NESMA (Prens Muhammedin kendi inşaat firması)
    Yani Arap kapısı bize kapanalı çok oldu.
    Ben 2018 sonunda gittim. Eskiden önümüzde eğilen Arap işverenler resmen alay etti bizimle, maliyetinin altında iş vermeye kalktı. Mısırlı şoparların yaptığı boktan işlerin bile altında fiyata "Türkiyede kriz var. Ucuza yaparsanız yapın" dediler. Gelip elimi öpmeden bir daha Arabistana adım atmam.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Önce abd büyükelçisinin ilaç borcu ile ilgili açıklama yapması ardından vehhabilerin ambargo koyması.

Sırada ne var ki?

Tabii bizde arada boş durmadık fetöcü mümtazer i tahliye ettik.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 372/999 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •