Sayfa 38/41 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon
Arama sonucu : 327 madde; 297 - 304 arası.

Konu: MATESİS + ~dogru zamanda - dogru yerde olmak ~

1. IMG_1928.jpg

Psdtc böyle bir görünüm var, dirençleri kırarsa fincan kulp hedefi 15 gibi
    Asıl anlatmak istediğim indikatör kullanmama sebebimi şöyle izah edeyim
    Temettü ve temeli sağlam hisselerde indikatör kullanımı baZen malı erken vermemize sebep olabiliyor, örneğin rsi ile işlem yapan birisi nu görünce veriyor ama spek malı nu ile götürüyor, rsi inerken fiyat yükseliyor
    Bunun yerine trende ve formasyona bağlı kalınan işlemlerde başarı oranı çok yüksek orta ve uzun vadelide
    Tabiki kısa vadeli işlemlerde %5 yada %10 a oynayanlar için indikatör kullanımı bir elzem
    Tabi çok iyi seans izleme, teknik temel Bilgi tecrübe ve psikolojik öngörü şartı ile
    Başınızı ağrıttım özür dilerim uzun oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. IMG_1929.jpg

Petkim
    Yeşilin altında mutlak stop ile ben olsam beklerim
    Yatay trend kanalı içinde bir hareket yapmasını bekliyorum
    Trend içinde(yatay) al sat yaparak lot arttırımına oynardım
    Elimde yok bir kaç seans izleyip karar vericem
    Borsa bigimiz sınırlı ve acemice lütfen dikkate almayın ytd değil acemice Bilgi paylaşımıdır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by dogocu bey Yazıyı Oku
    sn, matesis 2. egeen bence psdtc 10 liralık hisse net 2.5 lira temettü açıkladı birde hacim olsa tadından yenmez müsait olduğunda incele arkadaşlarda faydalansın olumlu olumsuz yorumunu belirt.
    hakkınız var gecen sene 6 tl lerdeyken de 88 kr temettu verdı akıl tutulması yaptı
    sımdı 10 tl 2.5 tl temettu ve sanırım en son ortak satıs haberlerı falan vardı ...
    ıhracata agırlık verıldıkce psdtc nın de onumuz senelerde daha da kar etmesı ve temettu bonkor olması bekenır

29 martta temettuyu ne zaman verecegı acıklanacak ...gecen sene 4 nısanda verdı ve 6 tlden 5.30 lara kadar dusen kabaca yazıyorum hısse 9 tl gordu ... bu kez de yakın tarıhlerı verırıse 15-16 tl kısa zamanda gormesı muhtemeldır ...

zaten 29 mart a kadar fıyatlamasını yapmıs olur ...

suan tek kafama takılan kısa zaman ıcınde fıyatlanmaya baslamazsa aceba temettuyu kasım ve veya aralıkta verecgını soyleme durumu olabılır mı?

psdtc

https://i.hizliresim.com/jgDjpg.png

alttakı lınk te senaryom ınsallah paylasırız lakın ılk kesme sert oluyor zaten

https://i.hizliresim.com/26l53v.png

https://i.hizliresim.com/JZG6JB.png

https://i.hizliresim.com/oXm94k.png

kısa oz suan 10.60 cok onemlı rakam ustu kapanıslar onemlı

10.60 ustu yagmur altı çamur ..
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Sn matesis, size Saygılarımla yazıya başlamak istiyorum. Hisse nette konfrut sayfasında yazmak malesef sıkıntı olmaya başladı. Burada sizler ve diğer değerli arkadaşlar la olmak daha güzel. Sizlere sormak istiyorum konfrut ta sizin grafiğiniz de 24.60 ında altı görüldü stop olan belki olmuştur. Ama uzun düşünen bizler için bu şirket nasıl bir şekilde sığlıktan kurtulabilir de biraz hareket gelir veya başka haber olabilir mi sizin düşünceleriniz de. teşekkürler şimdiden.

6.  Alıntı Originally Posted by elum Yazıyı Oku
    Sn matesis, size Saygılarımla yazıya başlamak istiyorum. Hisse nette konfrut sayfasında yazmak malesef sıkıntı olmaya başladı. Burada sizler ve diğer değerli arkadaşlar la olmak daha güzel. Sizlere sormak istiyorum konfrut ta sizin grafiğiniz de 24.60 ında altı görüldü stop olan belki olmuştur. Ama uzun düşünen bizler için bu şirket nasıl bir şekilde sığlıktan kurtulabilir de biraz hareket gelir veya başka haber olabilir mi sizin düşünceleriniz de. teşekkürler şimdiden.
    yapilacak olan kojenerasyon yatirim haberi dusebilir ve baska haber ...

olasi yirt disi sirketlerine hammadde tedarikcisi olmasi vb haberler dusebilir ...

mesela egeen sig olmaktan kurtulmadan bu rakamlara geldi ... sigliktan kurtulmak ancak sermayesini yuksek sekilde bedelli yada bedelsizle artirmasi ile mumkun ki bana gore hic de gerek yok...

boyle hisseler bazen aylarca belli rakamda durur ama cikisia gecerse ornek vesbe arkasindan kosturur...

aslinda bilanco kotu degil bence cok iyi hatta cunku yukunu 4.ceyrekde buyuk oranda atti..

ama su zamanlar tamamen algi uzerine kurulu bir borsa var ...

bakkal hesabi kar var mi yok mu ?

bilancoda ona bakiliyor cunku yarinjn ne olacagi belli olamahan borsa da gelecegi kisa vade de olsa fiyatlamak yerine cek cak yapilmaktadir ...

knfrt suan borsamizin bana gore en kral kagitlari siralamasinda ilk 5 e kesin girer ...

bundan sonraki bilancolardaki yansimalar ile daha da fiyatlanacaktir...

kaldi ki suan daho borsada en buyuk baski unsuru kur yukselisi olur mu endiesidir ... ki dolar ve euro nun arrisindan en cok olumlu etkilenecek hisseler arasindan bas siralarda yer alir ...

ben knfer 2019 icin olumluyum ...

cikisa gecerse bundan sonra insallah inmemek uzere cikisa gececek dusuncesindeyim aksam teknik bakis atariz insallah...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Çok teşekkür ederim emeklerinize sağlık sn matesis. Kolaylıklar dilerim. Kalın sağlıcakla

8. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 38/41 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •