Sayfa 869/1003 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    dolar da vurun daha ölmedim diyor
    Ölü kedi, geri cikti dedirtmemek icin bile olsa 25-26 arasina cekerler diye düşünüyorum(umuyorum diyelim)

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Ölü kedi, geri cikti dedirtmemek icin bile olsa 25-26 arasina cekerler diye düşünüyorum(umuyorum diyelim)
    Dün yaşanan düşüşte muhtemelen büyük kurumların kapanan TL kısa pozisyonları da etkili oldu. Örneğin Citi TL Short kapattım diye açıkladı.

Citi, dolar/TL yükselir diye açtığı pozisyonu %4,5 zararla kapattı

�� Geçtiğimiz hafta atılan KKM adımının etkilerini baz alarak Dolar/TL kurunda uzun pozisyon açan Citi Group, bugün Merkez Bankası'nın faiz artışı sonrasında pozisyonunu kapattığını açıkladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,397
    Bu millet yaşadıklarından sonra hiç kkm yada dolayında vazgeçer mi?Hiç zannetmiyorum

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    En rahatsız edici olan da millet para pul işleriyle uğraşmaktan kendi işini yapamıyor. Doktoru, mühendisi, esnafı, emeklisi.. herkesi piyasa bağımlısı yaptılar.
    Yakındır tövbe edip küfür etmeleri.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Enflasyonun yıl sonu yuzde 58 olması bekleniyor. hatta 2024 sonu yuzde 33..Bunu ben değil tcmb söylüyor. Herkes hesabını buna göre yapsın artık.

6.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Enflasyonun yıl sonu yuzde 58 olması bekleniyor. hatta 2024 sonu yuzde 33..Bunu ben değil tcmb söylüyor. Herkes hesabını buna göre yapsın artık.
    önümüzdeki ay 75 e revize edildi demesinin önünde engel yok
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    önümüzdeki ay 75 e revize edildi demesinin önünde engel yok
    Yabancı kurumlar öyle bekliyor. 2024 ikinci yarıdan itibaren düşüş bekliyorlar.

JP Morgan ayrıca yıl sonu enflasyon beklentisini de yüzde 57'den yüzde 62'ye yükseltti. Enflasyonun gelecek yıl mayıs ayında yüzde 70 ile zirve yapacağı belirtilirken 2024 yılı beklentisiyse değişmeyerek yüzde 34'te kaldı.

8. Yeni mevduat oranı var mı tezgah altı. 45'ler dillendirilmeye başlandı. Doğruluğu var mıdır?
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 869/1003 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •