Sayfa 15/405 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    20 li fiyatlardan 17 li fiyatlara gelerek iyi düzeltme yaptılar.
    Endeksle işi olmaz genelde, bugün artı kapatırsa teyyid eder.
    yananci palayı ilerde hissesiz bırakacak, duam budur palaya, yabancı %27,63 seviyesine yükselmiş...

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Blomberg te 4. çeyrek bilanço beklentisi 29 milyon Tl. açıklandı. Çok düşük kar beklentisi. Bu haberden sonra düşmeye başladı.
    bu raporu hangi kurum açıklamış acaba. bilen varsa detaylarını inceleyelim arkadaşlar.

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    yananci palayı ilerde hissesiz bırakacak, duam budur palaya, yabancı %27,63 seviyesine yükselmiş...
    Şirketi yeni bir konuma getirecek olan PS yatırımının bitmesine bu kadar az bir zaman kalmışken tahtacı bu kadar cömert davranmamalı artık, her bir lotun kıymetini iyi bilmeli.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. 19 ları destek yapmalı artık, altına kaymazsa iyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Bu tahtacı ne içiyorsa aynından hala istiyorum tesr köşe yaptı. Sabah alan aldı almayanda artık fırsat bekleyecek, ben olsam o fırsatı artık vermem. Hafta sonunu tavan kapat.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

6. Mal tahtacı 19 üzerinden satılan 1 milyon lota 17 lerden alım fırsatı verdi garanti elindeki malıda kaptırdı kamil hisse temel teknik mükemmel ama tahtacının malına denk geldik iyimi.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Mal tahtacı 19 üzerinden satılan 1 milyon lota 17 lerden alım fırsatı verdi garanti elindeki malıda kaptırdı kamil hisse temel teknik mükemmel ama tahtacının malına denk geldik iyimi.
    Eğer ordan verdiyse, enayinin önde gidenidir. Belkide malları almak için aşşağı çekti dicem ama ne aldı ne verdi oralardan bilgim yok.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Blomberg te 4. çeyrek bilanço beklentisi 29 milyon Tl. açıklandı. Çok düşük kar beklentisi. Bu haberden sonra düşmeye başladı.
    aracı kurum belli mi sn yak, kendilerini arayıp
    benim beklentim 43 mil. +/- 10

Sayfa 15/405 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •