Sayfa 237/914 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. yeteneksiz anlamıyor bu tahtaya burdan gelirler diye hiç düşünmüyor sonra ırganıp duruyor ben uyarmadımmı arkadaşı herkez şahit burada daha çok gelen olacak sen tahta üzerinde oyun oynamaya devam et ben sana başka şarkılar armağan etmeye başliycam oyna yakışır sana demiycem artık çünkü yakışmıyomuş onu gördük.

2. her mesajımı 3 kez oku tam anlayasın nokta virgül yok anlamlandırmak zor olacak biraz tekrarda fayda vardır.
    muhattap olmiycam dedim neyse salayım artık arkadaşı kendi haline hayır maksadım kendisi ile kötü olmak ta değildi ama.

3. dolar 8 , euro 9 , pound 10

balinaya gerek yok zaten sığ hisse, avrupa amerika yaşayan asgari ücretli bir kaç yüz kişi veya şu temizlikçi bile girse hisseye speğin elinde lot kalmaz

https://twitter.com/kadrajmagazin/st...76311594606593

bi de isvirçerede asgari ücret 35 bin lira ..

Ordan da asgari ücretlilerden gelse para bir kaç yüz kişiden ...bu spek elinde değil lot giyecek kıyafeti kalmaz..

O derece sığ , kör bir piyasa bu bist

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    dolar 8 , euro 9 , pound 10

balinaya gerek yok zaten sığ hisse, avrupa amerika yaşayan asgari ücretli bir kaç yüz kişi veya şu temizlikçi bile girse hisseye speğin elinde lot kalmaz

https://twitter.com/kadrajmagazin/st...76311594606593

bi de isvirçerede asgari ücret 35 bin lira ..

Ordan da asgari ücretlilerden gelse para bir kaç yüz kişiden ...bu spek elinde değil lot giyecek kıyafeti kalmaz..

O derece sığ , kör bir piyasa bu bist
    sığ gibi ama değil bunun için kanıtım yok yemin de etmem ama emin olabilirsin Sn.lionnes biraz mal almaya kalk anında o kademeye basıyor satınca ne yapıyor bilmiyorum bu hissede hiç satış yapmadım henüz, sanırım bu hisse benim borsa hayatımı bitirecek başka hisse almayacağım çünkü ufka bakınca güneşten parlak ışıklar görüyorum aşık filan oluyorum bu speklerin anladığı bir dil vardır tahtaya elinde 5 on bin lot mal alacak kadar paran varmış gibi giricen kafana bastıkça almaya devam edicen bunu aylara yayıcan ozaman anca kafanı ezemez hatta biraz yüklü mal kaptırınca 1 lira yukardan ver diye oraya çekip kaptırdığı lot kadar yüklü alış yazar ki onları ver bana al sana aradaki fark helal olsun der bunlar zayıfı ezmeye odaklanır az güçlü isen zayıf gibi çık karşısına ortalaman 29 olacaksa 27,50 den ortalama yapabilirsin bu açgözlüler sayesinde, başkalarının zaafını kullanmaya çalışanların zaaflarını kullanmak çok adil bence bende bunu yapıyorum spekcike, bakalım tahtaya elindeki bütün malı kusup gidecek mi yoksa adam gibi baskı yapmaktan vaz mı geçecek

hayır tahtayı yukarı sürmesini beklemiyorum baskıyı bıraksa tahta kendi gidecek gölge etmesin yeter.

5. aslında niyeti mal toplamak ve bunu çok farklı kurumlardan yapıyor tahta dağınık gibi ama değil bunuda kanıtlayamam ama ben buna kati şekilde inanıyorum bunuda zamanla kendi adıma anlayacağım belki siz anlarsınız anlamazsınız bilemem ama ben böyle inanıyorum 2021 filan tarihlerinide bence çok dillendirme Sn.lionnes o tarih ise max hedefin spek sana ekmek yedirmeyebilir oyununu ona göre kur ben 2021 de buralarda kalacak demem ama en kötüsüne hazırlarım kendimi gerisini spek düşünsün.

6. sayın tabu ,

diğer bilişimlerin 10-20 katı kadar arge ve pazarlama yaptığı için Fk yüksek gözüyor şu an ,,

benim hesabıma göre krontta görünmeyen fk şu an 8-10 larda

bişimler şu an 25-60 Fk arası fiyatlanıyor..

Hangi fiyattan satacağımı söyleyemem çünkü yasak... ancak yukardaki FK hesapları görüp tahmin edebilir herkes sanırım spek dahil nerede satabilirim diye

haaa o fiyata gelmez ise 2020 bitti , 2021 ide feda ederim beklerim ..

Yine fiyatlamaz ise bu spek , 2025e bile kadar gider bu iş, PAM pazarıdan yüzde 1 pazar payı alana kadar yani 500 milyon tl yıllık satışa ulaşana kadar kron
    Son düzenleme : lionnes; 20-10-2020 saat: 20:18.

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    sayın tabu ,

diğer bilişimlerin 10-20 katı kadar arge ve pazarlama yaptığı için Fk yüksek gözüyor şu an ,,

benim hesabıma göre krontta görünmeyen fk şu an 8-10 larda

bişimler şu an 25-60 Fk arası fiyatlanıyor..

Hangi fiyattan satacağımı söyleyemem çünkü yasak... ancak yukardaki FK hesapları görüp tahmin edebilir herkes sanırım spek dahil nerede satabilirim diye

haaa o fiyata gelmez ise 2020 bitti , 2021 ide feda ederim beklerim ..

Yine fiyatlamaz ise bu spek , 2025e bile kadar gider bu iş, PAM pazarıdan yüzde 1 pazar payı alana kadar yani 500 milyon tl yıllık satışa ulaşana kadar kron
    en iyi ihtimali düşünürsek ..

4 sene sonra sayın ustan nında dediği gibi sonra PAM pazarı 3 milyar dolar değil de 5 milyar dolar olursa ve burdan pazar payı da yüzde 2 alırssak ( Lütfi BEy minumum yüzde 1 dediği için ) o zaman çok farklı bir dünya olur

usd 12 civarı olursa 4 sene içinde ( daha fazla olabilir bu hızla yükselirse)

yüzde2 pazar payında 100 milyon dolar PAM satışı olur , yani 1 milyar 200 milyon tl PAM satışı olur( şu anki yıllık satışların 21 katı) VE de diğer Telekom çözümleri hariç.

Olur da bi de pazar payı olarak yüzde 3 4-5 vs alırsak o zaman uzaya çıkar satışlar..

2025 kadar bekletirse o zamanda benim satacağım hisse fiyatı uzay fiyatı olabilir orası ayrı...

8. Adli Bilişim ve Siber Güvenlik Ekseninde Türkiye Geleceğine Yönelik Stratejiler’in tartışılacağı “Adli Bilişim ve Siber Güvenlik Zirvesi†21 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 10.30’da YouTube kanalımızda ve http://canli.ticaret.edu.tr üzerinden online yayınlanacak.

https://twitter.com/ticaretedutr/sta...91988719796224

Sayfa 237/914 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •