Sayfa 53/996 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Valla bu yasaklardan epeyce yırtmıştım küçük yerde yaşadığımdan, şimdi ise ben bile gerilmeye başladım, evde vakit geçirmeye alışkın biri olarak.

Demek istediğim, lütfen sakin arkadaşlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. bugün marketleri görmeniz lazımdı kıtlık gelecek gibi alışveriş yapıyordu insanlar.. halbuki h.sonu açık marketler..
    2 hafta tam kapanma deneseler marketlerde oluşacak manzarayı düşünemiyorum..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
    Moody's raporu unuttu galiba
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Bir ara yazmistim. Babami trafik kontrolünde alikoydular. Bir gece otelde kaldi.
    Elinde ehliyet var, ama trafikteki kontrolde ehliyet iptal olarak görünüyor.
    Ertesi gün ortaya cikti ki, öldü diyerek trafik ehliyetini iptal etmis.
    Yegen gitti trafige düzelttiler de ancak yoluna devam edebildi (500 km daha yolu vardi).
    Şu olay, yasaların düzgün işlediği bir ülkede olsa, babanız tüm maddi manevi zararını mahkeme yoluyla alabilirdi.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vobelite yazmıştım, burada da bulunsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,310
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Soru sordu diye “cumhurbaşkanına hakaret†gerekçesiyle karakola çağrıldı

https://tele1.com.tr/soru-sordu-diye...grildi-280409/
    Korkutmaya mecburlar başlarına ne geleceğini bildkleri için,ama korkunun ecele faydası yoktur,marta doğru cümbüş var !!!

Zaten çok çalışıyorlar bu sarmaldan kurtulmak için,devamlı CHP'ye saldırıyorlar,çünkü CHP içinde bürokrat çok kamudan geldikleri için,çok araştırıp kamu oyu ile paylaşıyorlar...bana göre sonları yakın,adaletten kaçış yoktur ne kadar delilleri karartsalar bile,şu an saha temizliği peşindeler seçim için,ama yemez,tepedeki balyozu unutuyorlar !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,310
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Vobelite yazmıştım, burada da bulunsun.

Elde birşey kalmadı,Katardan gelenleri dövize müdahalede kullanıyorlar,zaten Katar ironik vaka,neler dönüyor bilinmez denklem,işte orası karanlık,bu karanlığın içinde hala CHP ile uğraşıyorlar,sebep belli,dağıtırsak seçimde galip çıkarız,peki öylemi,çok zor ve işin içinden çıkamıyorlar,en çokta kitlesel toplum patlamasından korkuyorlar,zaten bir patlarsa herşey güm,iktidarmış,muhalifmiş ortada birşey kalmaz,temennim olayların oraya gelmemesi !!!

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Elde birşey kalmadı,Katardan gelenleri dövize müdahalede kullanıyorlar,zaten Katar ironik vaka,neler dönüyor bilinmez denklem,işte orası karanlık,bu karanlığın içinde hala CHP ile uğraşıyorlar,sebep belli,dağıtırsak seçimde galip çıkarız,peki öylemi,çok zor ve işin içinden çıkamıyorlar,en çokta kitlesel toplum patlamasından korkuyorlar,zaten bir patlarsa herşey güm,iktidarmış,muhalifmiş ortada birşey kalmaz,temennim olayların oraya gelmemesi !!!
    Hocam, bence tezgahlari bu, en cok istedikleri bu.

Baksaniza, TSK ile CHP'yi birbirine dusurme tezgahina.

Iki kilit adam var, Sn.Babacan ve Hulusi Akar.

Ana muhalefet liderine suikast icin ulkucu mafya hazir.

Bu noktaya gelmis bir ulkede, tum hazirlik, milleti birbirine kirdirmak.

Sonra diyecek ki, bu sartlarda, secim mecim olmaz.

Sayfa 53/996 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •