Sayfa 318/601 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Aksen uzun vade yatırımcıların maraton hissesidir.
    Her çeyrekte hedefler yeniden revize edilir. Çünkü çok aktif bir şirket olduğu için verileri, dolayısıyle hedefleri sürekli güncellemek gerekir.

2. Gelecek için karlılık konusunda son 1 haftadır gelen kap haberlerinden sonra neyi hesaplayacağımızı şaşırdık kısa ve öz yapacağı yatırımlar ile 2022 senesinde şuan çalışan yurtdışı santrallerin den daha Fazla kurulu güce sahip bir yurtdışı olacak bugün ırak geldi bu ırak konusunda gelecekte kapasite artışı gelirmi yatırım beklentisi olan yenilenebilir enerji konusu falan falan şu 1 martta bir bilançoda ciroyu favökü karı bir görelimde güzel günler yaşıyoruz yatırımcısı olduğumuz şirkette yolumuz orta vadede uzun gibi...

Alıntı Originally Posted by oguz1975 Yazıyı Oku
    Benim kısa vade beklentilerim gerçekleştiği için bir miktar kenardan izleyeceğim. Herkese bol kazanç..
    YTD

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende ana malın dışındakileri verdim. Ana malla devam. Yine bekleriz Oğuz bey.

Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Gelecek için karlılık konusunda son 1 haftadır gelen kap haberlerinden sonra neyi hesaplayacağımızı şaşırdık kısa ve öz yapacağı yatırımlar ile 2022 senesinde şuan çalışan yurtdışı santrallerin den daha Fazla kurulu güce sahip bir yurtdışı olacak bugün ırak geldi bu ırak konusunda gelecekte kapasite artışı gelirmi yatırım beklentisi olan yenilenebilir enerji konusu falan falan şu 1 martta bir bilançoda ciroyu favökü karı bir görelimde güzel günler yaşıyoruz yatırımcısı olduğumuz şirkette yolumuz orta vadede uzun gibi...
    Sn kerkenez, Irak konusunda kapasite artışları kesinlikle gelecek. Orada hat çalışmaları yapıyorlar. İlk etapta 350MW çıkacak sanırım.

5. Hayirli olsun.

Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Aksa enerji bağlı ortaklığı aksa aksen enerji, ırak'a enerji ihracatı faaliyetlerine başladı
    Cok bekledik,yola cikti.Bakalim nereye gidecegiz.Uzun ince bir yola ciktik.Insallah fazla inisli cikisli bir yol olmaz,duz istikrarli gideriz.

6. Tavandan kaç lokal alıcı var sayın ortaklar,görebilecek var mı?

7. Vay be ortaklar tavan olan kagidi takip etmiyorlar demek ki😂😂😂

8.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Vay be ortaklar tavan olan kagidi takip etmiyorlar demek ki������
     Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Tavandan kaç lokal alıcı var sayın ortaklar,görebilecek var mı?
    Ben geçen hafta niyetlendim alamadan kağıt aldı yürüdü

Anlık 625 emir 1080300 adet tavanda bekliyor.

Sayfa 318/601 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •