Sayfa 7/1012 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

stopaj isi uzatılırsa uzattıkları tarihe kadar artık en yuksek nerde bulursak oraya park etmek lazım oranlar ve dolar tl boyle diyor .

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    dolarda da baya düşürmüşler. 5,25 % olmuş.
    Hocam, ICBC'de hesap açmıştım; iyi ki dövizi taşımamışım, lirayıda. Son dönemde mevduat oranları çok sık değişti. Android telefonlar için mobil uygulamaları da yok.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

3.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Bugün sabah 9:00 da vakıfbank şubeme gittim %25.50 teklif etti geçen aya göre %0.50 düşüş var dedi vadeyi yenilicek ama sabahtan beri genel merkez %25.50 teyit etmedi öglen gelin dedi bugün yada daha önce başka kimsenin başına geldimi daha önce ?
    Dün oran sordum, 480k 32 gün %24.5 dediler. Bugün 25.5 iyi almışsınız. Miktar ve vade nedir? Tşk.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Dün oran sordum, 480k 32 gün %24.5 dediler. Bugün 25.5 iyi almışsınız. Miktar ve vade nedir? Tşk.
    500k+ normalde hep 32 gün yapıyordum ama bu sefer daha uzun vade seçtim 55 gün için %25.50 aldım ama öglen düşürmezler umarım. Bu arada yazıyım özel bankacılık Vakıfbank her zaman demiyim ama şubeye göre %0.50 %1 daha az oran veriyor bide alt limit 500k şubeden oran almak daha mantıklı vakıfbankta.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Hocam, ICBC'de hesap açmıştım; iyi ki dövizi taşımamışım, lirayıda. Son dönemde mevduat oranları çok sık değişti. Android telefonlar için mobil uygulamaları da yok.
    dolar için yine idare eder. Çoğu bankadan hala iyi. Az miktara da iyi veriyor.
    ne yazıkki ,bende belirttim mobil uygulama yapın falan diye. büyük banka ama tr deki operasyonları az gelişmiş.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    stopaj isi uzatılırsa uzattıkları tarihe kadar artık en yuksek nerde bulursak oraya park etmek lazım oranlar ve dolar tl boyle diyor .
    Devlet guncel stopaj oranlarini 30 nisan'a kadar uzatti diyelim. Bizde 30 kasim'da 30 mayis tarih bitisli 6 ay bagladik diyelim. 1 mayis'da stopaj oranlari eskiye dönüs olursa bizim para ilk 5 ay % 5 stopajli son 1 ay % 15 stopajli mi olur. Tesekkurler

7. 250K 186 gün QNB %24,75 ile bağlandı.

8.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Devlet guncel stopaj oranlarini 30 nisan'a kadar uzatti diyelim. Bizde 30 kasim'da 30 mayis tarih bitisli 6 ay bagladik diyelim. 1 mayis'da stopaj oranlari eskiye dönüs olursa bizim para ilk 5 ay % 5 stopajli son 1 ay % 15 stopajli mi olur. Tesekkurler
    Hayır, vade sonuna kadar %5 stopajdan yararlanırsınız.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 7/1012 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •