Sayfa 10/1012 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Vakıfbank sabah 9 ta %25.50 dedi ama sistem onay vermedi şuan halletik anca %25 oldu halkbank ta indirmiş %25 üstü vermiyor şuan için burgan ve hsbc den oran alan varmı çok düştü bunlar ?
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by copernic Yazıyı Oku
    Enpara yıldönümüne özel +2 veriyor
    23-46 gün 250K üstü 25.75
    94gün 250k üstü 26

94gün %26 dan %5 stopajla bağlamak mantıklı mıdır ?
    Stopaj uzatılır mı ne dersiniz ?
    Benimki 1 ay sonra kaçırdım...

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Vakıfbank sabah 9 ta %25.50 dedi ama sistem onay vermedi şuan halletik anca %25 oldu halkbank ta indirmiş %25 üstü vermiyor şuan için burgan ve hsbc den oran alan varmı çok düştü bunlar ?
    Ankarada isen benim şubeden 25.50 yaptıralım diyecemde olurmu bilmiyorum.
    Keşke aynı şehirdeki insanlar tanışıp birlesip toplu para ile pazarlığa oturabilsek bankalar ile ..Çok rahat 1 puan fazla alırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu haber su sekilde sacma. Diyor ki dolar 5 euro 6 tl olabilir. Euronun 6 olabilmesi icin eurusd paritesinin 1.20 ye ulasmasi gerekir.

Eurtry ye bir deger bicmek anlamsizdir. Cunku eurtry nin degeri yine dolar euro paritesi uzerinden olculur.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Değerli maltalı arkadaşım
    Daha mayıs ayında eu 1.20 idi
    Trump fedin işini yavaşlatacak gibi ..Dolar tüm para birimlerine karşı değer kaybedebilir ..
    Para piyasalarında her an herşey olabilir ..Hiç şasırmam buna

5. Daha da düşecek böyle giderse faizler...

6.  Alıntı Originally Posted by Bayrak Yazıyı Oku
    Aktif bank %28 günlükten aldığım bono hesaplamasında bir yanlışlık var diye MT yi aradım örneğin 31 Ekimde 340964 TL bononun 1 gün sonra değerlenmesi 340964x0,28*0,9/365 + 340964 =341199,4 TL olması gerekirken banka ekranında 341196,8 TL görüyorum yani arada 3 TL fark var banka kayıtları doğru ise %28 vermiyorsunuz dedim nedenini açıklayamadı operasyona bildiriyorum dedi Bakalım haber bekliyoruz
    Bugün faiz oranını 28 den 27.5 a indirdiler aradaki 3 tl fark ondandır büyük ihtimal.

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Değerli maltalı arkadaşım
    Daha mayıs ayında eu 1.20 idi
    Trump fedin işini yavaşlatacak gibi ..Dolar tüm para birimlerine karşı değer kaybedebilir ..
    Para piyasalarında her an herşey olabilir ..Hiç şasırmam buna

Eurozone de isler tikirinde olsa eyvallah diyecegim ama orada da durumlar iyi degil ve kotuye gidiyor

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    hocam bağlayın işte oranlar aynı. düşüş bekleniyor pazartesi bu oranlarıda bulamazsınız

Sayfa 10/1012 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •