Sayfa 44/166 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1327 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Foreks Viop ve Mutluluk

1. bist100 için çıkması için'de düşmesi için'de bir bahane bulurlar ben de çizgi çeker takip ederim düşer çıkar bilmem anı yaşayın bir çizginiz olsun düşerse alın çıkarsa satın o kadar yüz tane senaryo eklemeye gerek yok çıkması için'de düşmesi için'de en azından bir ön bilgi gibi düşünülmeli ..

Şarkı süper, hava süper

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    TEKNİK ANALİZ SANATI - Formasyonlarda giriş çıkış noktaları ile kar alma ve stop Loss noktalarının belirlenmesi.

Tekfen haftalık hangisine uyar?!

4.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Tekfen haftalık hangisine uyar?!

senette Grafik üzerinde işaretlediğim alım yada satım a denk gelen kısımlar iz süren gibi düşün karda isen hiiiç endişe etmeden bekle düzeltme zamanı yakalayabilirsen sat yukardan aşağıdan tekrar bin trene keyfine bak kardeşşşş ..

5. VOB sayfasında idi Kaybolup gitmesin

[url=https://www.hizliresim.com/7abjh35][/url

vadelinin ortalamalardaki son halini asalım ihtiyaç olabilir ...

Selamlar

Bir arkadaş surekli itibar veriyor ve ben geri bildirim yolladim ama harf hatası yapmışım farkli arkadaşa gitti itibar.

Verilen tüm itibar puanları için teşekkürler. Fazla zamanım yok geri dönüş yapamıyorum. Yapmam için çok kişiye itibar vermem lazım. Keşke forumda üst üste itibar verebilme özelliği gelse.. Ya da bir teşekkür butonu.. Ya da kalp butonu..

Cok yumuşatır sanırım ortamı.. Gerilmez bu vesileyle kimse..

Minik kankama 10 gün önce süper ötesi bir mikroskop aldim. Aslinda niyetimiz mineral mikroskobuydu fakat nasıl kesit hazırlyacağımızı bilemediğim için biyoloji mikroskobu aldim ilk etapta. Kendim Jeoloji okumama ragmen

Simdi anlatmak istediğim şu. Kankam 7 buçuk yaşında.. Böyle pahalı bir mikroskop yaşına fazla gelir diye düşünen arkadaşlarım oldu..

Fakat cevap yegenimden geldi.. Ben bilim yapamaz miyim?

Bunun üzerine de birsey söylenmez artik..

Evet.. Yaşı ne olursa olsun hevesli olana hersey yakışır..

Sayfa 44/166 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •