Special Days Image
Sayfa 565/1003 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Ne çene varmış bunda. Neyse engelledim
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    tamam burakcan
    bugünlük yeter.
    iş olacağına varır.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. virüsün yayılma hızı şekli hatalı. logaritmik veya üssel değil.
    virüsün türü ile geçiş türü hatalı. yenmesi gereken şey hava ile geçiyor.
    ülkelerde görülme zamanlaması ve şekli yanlış. ya aylar öncesinden yayılmıştı yada birileri kasıtlı yayıyor.
    bana göre bu %100 saldırı. stratejik ve planlı. ispatlamak imkansıza yakın ama sonraki level için hazırlık yapıyorlar.
    firmaların çoğu ciddi zarar görecek. bankalar bence bu işten ciddi kar yazacak. ama nasıl ve hangi zaman diliminde bilemem.
    halkbank bir bakıma doğru seçim olabilir ama dava+idlib+virüs derken çok sürtünmekten aşındı. zaman kaybetti değersizleşti...

3.  Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Ne çene varmış bunda. Neyse engelledim

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    beni engelleyebilirsin ama olacakları engelleyemezsin.
    değişik araştırmaları severim ilginç pozisyon almaları gördüm.
    bence jeff bezos ı hedef gösteriyorlar ama eylül ayında borsalardan kaçışlar gördüm
    bu kaçanlar abd ingiltere fransa çin devletlerinin gizli finansal arka kapılarıydı.
    borsalardan çekilmişlerdi. öyle böyle değil bazıları 20 yıllık yatırım serüvenlerine son verdiler.
    bu paralar ne zaman devreye girecek nerede ortaya çıkacak çok merak ediyorum.
    yunanistana yaptıkları gibi adaları bize satın gibilerinden mi olacak yoksa başka bir şey mi
    bu virüs işi bittiğinde büyük firmalar daha çok zenginleşmiş olacak sonra 20 yıldır büyük firmaların kar marjlarını düşüren asalak olarak gördükleri yancı firmalar 0 lanmış olacak.

4. 666 ortak,senin muhafız Ersoy olmasın bu

ben perception u merak ediyorum.
    en son tombul kuşu semiriyordu.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Tramp gidene kadar ertelenir tramp gidince türk düşmanı bir başkan ile ciğerimizi sökerler... işin özeti
    trump giderse işte o zaman borsaların fişini çekerler. seninde iyi bildiğin gibi trump parayı sever finansal piyasayı besler.
    virüs çıkmasaydı yeniden seçilmesi %100 bakılıyordu belirli bir kesim tarafından ki bu kesimde her türlü finansal desteği sağlayan
    gerekirse cambridge analytica ya kadar para yatıracak ekip kuracak bir güce sahiptir. neyse o başka serüven...
    Trumptan başkası gelirse anında ceza yapıştırılır. Hiç umursamaz yeni başkan. Çarkın dönmesine para lazım...

7. Bu petrolün gördüğü işkenceyi hiç bir cansız varlık görmemiştir. 40 dolara tepki gelecek, gelemiyor, yada yeni rakam 10 dolar olacak. petrol 30-40 dolara geri dönerse dünya düzene girer, 20 dolarda girmez, 25 dolarda girmez, 15 dolarda başka şeyler girer.

8. Allah rahmet eylesin, vefaat edenlerin sayısı 214 olmuş.

Sayfa 565/1003 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •