Sayfa 833/992 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. brent petrolde $20 alım için uygun seviye.

2. 2020 sonu veya 2021 ilkbahar aylarında da nakite dönün.

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Tavsiye ettigimiz varmi .kac yillik olani alabiliriz ?

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben Aralık 2023 itfa tarihli olanını aldım dün TEB’den getirisi dolar bazında yüzde 7,04’tü. Daha uzun vadeli olanları da var mesela 2030 itfa tarihli olanı onunda bugün itibariyle getirisi 8,15 civarında. Dolar mevduat faizlerinin devlet bankalarında brüt 0,85 olduğu bir ortamda fiyatlar gayet cazip.

4.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Dolar pozisyonunu azaltıp, hissede pozisyon almaya başlanması gereken bir dönem. Asıl büyük kriz bu kadar likidite, hiper enflasyon olarak geri döndüğünde patlayacak. Tahminen 2021 yaz aylarında tüm dünya tarihinin gördüğü en büyük krizi yaşayacağız. Bu ara dönemde ucuza ne buluyorsanız alın. Altın ve gümüşte asıl çıkış işler durulduğunda olacak.
    Ben 2001 yılında borsa 38 sent iken aldım tam 2 yıl bekledim millet faizden para kazanırken ben nal topladım onun için borsadan uzak durun çoook uzun beklersiniz. Ayrıca 2008 yılı aralık ayında 36 sent ten petrolü varil olarak almak istemiştim o zamanlar aracı kurumlar satmıyordu en az 100 000 dolar lık Londra' dan alım zorunluluğu vardı. Türkiye de bir aracı kuruma komisyon ödüyordun sonra da Londra daki aracı kuruma ödüyordun yani çok zordu ayrıca bankalardan altın alım işlemleri de 2008 yılında yoktu. Şimdi herşey çok kolaylaştı

Garanti bankasından aracı kurum olarak gold adı altında hisse aldım ve aracı kurum sorumlusu kadına bu hisse senedi gibi sadece binde 2 gibi komisyon ödeyerek mi alıcam dedim oda evet dedi bende eminmisiniz dedim eminiz dedi bende aldım. 2009 yılı mart ayında ve 1 ay sonra satmak istedim ve bana bu fon %10 vergiye tabi ayrıca hemen çıkamazsınız dedi ve 3 ay beni beklettiler ben kavgalar ettim sonra aracı kurumdaki kadın ve çalışanlar işten çıkardılar ama ben yediğim kazıkla kaldım. O gün bu gün garanti bankasıyla çalışmam ve yanından bile geçmem. Tüm bu anlattıklarım gerçek ve yaşanmış olaylardır. saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Ben 2001 yılında borsa 38 sent iken aldım tam 2 yıl bekledim millet faizden para kazanırken ben nal topladım onun için borsadan uzak durun çoook uzun beklersiniz. Ayrıca 2008 yılı aralık ayında 36 sent ten petrolü varil olarak almak istemiştim o zamanlar aracı kurumlar satmıyordu en az 100 000 dolar lık Londra' dan alım zorunluluğu vardı. Türkiye de bir aracı kuruma komisyon ödüyordun sonra da Londra daki aracı kuruma ödüyordun yani çok zordu ayrıca bankalardan altın alım işlemleri de 2008 yılında yoktu. Şimdi herşey çok kolaylaştı

Garanti bankasından aracı kurum olarak gold adı altında hisse aldım ve aracı kurum sorumlusu kadına bu hisse senedi gibi sadece binde 2 gibi komisyon ödeyerek mi alıcam dedim oda evet dedi bende eminmisiniz dedim eminiz dedi bende aldım. 2009 yılı mart ayında ve 1 ay sonra satmak istedim ve bana bu fon %10 vergiye tabi ayrıca hemen çıkamazsınız dedi ve 3 ay beni beklettiler ben kavgalar ettim sonra aracı kurumdaki kadın ve çalışanlar işten çıkardılar ama ben yediğim kazıkla kaldım. O gün bu gün garanti bankasıyla çalışmam ve yanından bile geçmem. Tüm bu anlattıklarım gerçek ve yaşanmış olaylardır. saygılar
    sizin için en iyi yatırım altın alıp, kasada tutmak.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Ben Aralık 2023 itfa tarihli olanını aldım dün TEB’den getirisi dolar bazında yüzde 7,04’tü. Daha uzun vadeli olanları da var mesela 2030 itfa tarihli olanı onunda bugün itibariyle getirisi 8,15 civarında. Dolar mevduat faizlerinin devlet bankalarında brüt 0,85 olduğu bir ortamda fiyatlar gayet cazip.
    Minimum alım koşulu var mıdır?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Gecen sene haziran / temmuzdan beri n aktif bono tasinlyan var mi?

8.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Gecen sene haziran / temmuzdan beri n aktif bono tasinlyan var mi?
    9 temmuzdan beri duran var....
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 833/992 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •