Sayfa 609/1038 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1.  Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    Sayın moruk döktürmüşsünüz yine bu vesile ile ayva adaşım yaşıyorsa uzun ömürler yaşamıyorsa rahmet ile yad etmiş olduk.sağlıcakla kalın efendim saygılar sevgiler sunuyorum sizlere….

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

[QUOTE=yıkıkkentli54;

3. Saygilar bizden sayın yikikkentli bey

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Sakarya’nın batısında İzmit vardır, İzmit’e Kocaeli de derler. Sakarya’ya da Adapazarı da derler. Osman da İzmit’tedir, kendine sorsan Kocaeli der.

İç Anadolu’da bir deyim vardır:

Sakarya’dan Kocaeli’ne süzülen rüzgar Yozgat’tan Kayseri’ye yol olur.

Moruk müdürüm buranın ağasıdır paşasıdır. Sözünün üzerine söz bilmem. O da istanbulda yaşayan bir Bangladeş’lidir

Ben Madagaskarlıyım.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

5.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Sakarya’nın batısında İzmit vardır, İzmit’e Kocaeli de derler. Sakarya’ya da Adapazarı da derler. Osman da İzmit’tedir, kendine sorsan Kocaeli der.

İç Anadolu’da bir deyim vardır:

Sakarya’dan Kocaeli’ne süzülen rüzgar Yozgat’tan Kayseri’ye yol olur.

Moruk müdürüm buranın ağasıdır paşasıdır. Sözünün üzerine söz bilmem. O da istanbulda yaşayan bir Bangladeş’lidir

Ben Madagaskarlıyım.
    Evet öyle derler biz Adapazarı bile demeyiz çarşıya giderken ada ya gidiyoruz deriz İzmit Kocaeli Sakarya Adapazarı Mersin İçel Hatay İskenderun gibi örnekler çoğaltılabilir madagaskarlı bey oralet Osman abimizede selamlar Sakarya’dan….

6. İzmit e çok gittim de Adapazarı na 1 defa
    Sonra deprem oldu zaten
    Bayagi bir yer yıkıldı
    Zemin çok sulak olduğundan
    Deprem etkisi daha çok artıyor sanırsam su varsa hava boşluğu da su gerilip alttan üstteki zemine bi Çarpinca yıkıyor binaları. Afyon Dinar da da depremler etkisi o yüzden Katlamalı belki de tam bilemiyorum .
    Uzakdoğu asyaya hiç gitmedim özel bi sebep yoksa ne gidecem sanırsam orda kaliteli yerler Kore japon Singapur hongkong ya ne bengaldeş i ya . Adamlar sıkıldıkça hindistandan parça koparıp Pakistan bengaldeş yeni ülkeler çıkarmışlar. Hindistan da acaip bir korona sıkıntısı var şu anda mikrop ta herseyi Seviyo be pisliği radyo sinyallerini sevmediği şey nerdeyse yok gibi . Bir de karaciğeri çok yordugundan ileriki vakit pek çok kişi pıhtılaşmadanda öldüğü deniyor yani diyon koronayi yendim aferin 4 ay sonra pıhtılaşma oldu öldün e ne anladım ki bu iyilesmeden.
    Nasuh bey bengaldeş derken maraba olduğumuzu kast ediyo galiba yalan değil doğru erken vakitte ise git Aksam geç dön ona dalalet

7. Abi hiç kafada kurmuyun
    O işi ben yapmam
    Bnm hayatta hiçbi idealim filan yok
    Şöhret olma hiç niyet dahilinde dahi değil

8. Yani akıllı adam değil deli adamım ya
    Kimse bana hiçbişey yaptıramaz hacı
    Eseği döverek suya götürün suyu iciremen

Sayfa 609/1038 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız