Sayfa 636/1252 İlkİlk ... 1365365866266346356366376386466867361136 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. dolar grafik de tükeniş formasyonun da 2.ci dalga bugün yaşandı,
    bu formasyon 2-3 dalgalı olarak görülür.
    içinde bulunduğunuz durumdan dolayı 3.cü dalga beklenilmeli.

dönüş formasyonunu olan tükeniş sendromu
    daha sonra doların bir süre yatay seyretmesi,
    akabinde düşüş trendine girmesi beklenmeli...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. Şimdi nasıl bir yön tayin edilmeli ..mb faiz artırmayacak bu bellli.eskiden devalüasyon olurdu ama peşi sıra faizler yükselirdi ..bir şekilde az da olsa dengelenirdi.. ..sali günü vadem dolacak % 50 dolara mi geçmeli artik bu dolar seviyesinde enflasyonda tutulmaz 30 lara doğru gider .yoksa ful dolara mi girmeli ..artık olan oldu 8 -9 lat için kaskolayalimmi (rxpu tabiri)..tabi salı gününe kadar 8 olmazsa

3.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    benim geçen sene 7.80 den verdiğim sevgilim,

formasyon yapmış,

3.80 göz kırpıyor

4 altına sarkarsa ufak ufak toplarım....

geçen sene 100 birim desek
    bu sene 260 birimden fazla

Hangi para birimi sarkarsa 4 altına dolar mı yoksa garan mı...üstat..? iyimisin

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Şimdi nasıl bir yön tayin edilmeli ..mb faiz artırmayacak bu bellli.eskiden devalüasyon olurdu ama peşi sıra faizler yükselirdi ..bir şekilde az da olsa dengelenirdi.. ..sali günü vadem dolacak % 50 dolara mi geçmeli artik bu dolar seviyesinde enflasyonda tutulmaz 30 lara doğru gider .yoksa ful dolara mi girmeli ..artık olan oldu 8 -9 lat için kaskolayalimmi (rxpu tabiri)..tabi salı gününe kadar 8 olmazsa
    biz domates peynir muhabbeti yapacağımıza dolar alsak her gün pastırma yerdik şimdi kara kara düşünmezdik ben duruma göre pazartesi al sat yapmayı düşünüyorum yine
    Yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Hangi para birimi sarkarsa 4 altına dolar mı ...üstat..? iyimisin
    bu ısctr
    dolar değil
    ben iyiyim de
    incelemeden cevap veren siz iyimisiniz
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6. TRT131119T19 ADLI HAZİNE BONUSU %24.60 Mevduat faizi Eşdeger orani 460 Gün kalan.

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Şimdi nasıl bir yön tayin edilmeli ..mb faiz artırmayacak bu bellli.eskiden devalüasyon olurdu ama peşi sıra faizler yükselirdi ..bir şekilde az da olsa dengelenirdi.. ..sali günü vadem dolacak % 50 dolara mi geçmeli artik bu dolar seviyesinde enflasyonda tutulmaz 30 lara doğru gider .yoksa ful dolara mi girmeli ..artık olan oldu 8 -9 lat için kaskolayalimmi (rxpu tabiri)..tabi salı gününe kadar 8 olmazsa
    Salı günü doluyor benim de.. Pazartesiyi görelim de Salı yı sonra düşünürüz

8. bugün ekran başında ara ara dalmışım.. bir bakıyorum dolar 4.5 hemen alayım diyorum.. bir bakıyorum 6.3.. yahu demin 4.5 olmuştu tüh fırsat kaçtı diyorum.. bir ara ekranın içine girdim zannettim..geri çıkamıyorum falan.. elm sokağı kabusu gibi..

Sayfa 636/1252 İlkİlk ... 1365365866266346356366376386466867361136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •