Sayfa 506/996 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Bu hafta dth lar en az 3 milyar artar

2.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Bu hafta dth lar en az 3 milyar artar
    Bebe bisküvisine sorsan vatandaşa yüksek fiyattan döviz çakıyorlar der.

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Nasıl yâni, Baydın Reyise yamuk mu yapmış?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bebe bisküvisine sorsan vatandaşa yüksek fiyattan döviz çakıyorlar der.
    Ortalık angut dolu. Bu dolar fiyatında bile rezerv azalmış. İlk rüzgarda dağılır buralar.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Efendim, ben hala işin gırgırında olsam bile, durumun çok vahim olduğunun farkındayım.

Umarım tüm söylediklerim yalan olur, bir an önce gerekli aşı temin edilir.
    reha bey hafta başı sağlık bakanı ve bilim kurulu üyeleri maskesiz döt döte otururken toplantı resimleri var

bu adamların sözde hiç biri daha önce aşı olmamış lakin daha 3 gün önce maskesiz araları yarım metre olmadan oturabiliyor..?

6. Biden ya da Sarı Kafa çokta birşey farketmeyecekti zaten bizim için. Trump ve ekibi de özellikle son 1-1.5 yılında bizimkileri hiç mi hiç dikkate almadı. Rahip Brunson ve Fıratın Doğusuna yapılan operasyonda Trumpun tavrı belliydi. Öyle ya da böyle CAATSA da Trump zamanı resmileşti.

Tavır ve yöntemleri farklı sadece. Trump lakayt, Biden daha bürokrat. O temsilciler meclisi ve özellikle senatoda lehimize güçlü bir lobi faaliyeti yürütemedikçe, Türkçesi İsrail ile normalleşmedikçe, Trump ya da Biden pek bir farkı yok bize karşı bakış açısında.

ABD ile sorunlar dağ gibi. S400 işin süsü. Suriyedeki pkk/ypg yapılanması ve Libya ile beraber Doğu Akdeniz meselesi en görünen meseleler.

Bizim bu meselelerde geri adım atacak pek bir yerimizde yok. Hükümet değişse de yok. Şu şartlarda gelecek yeni bir yönetim önce alkış ve poh poh sonra masa kurulunca kucağında bombayı bulacak maalesef dış politika da.

Önce İsrail ile normalleşmek lazım dış politikada. Tabi artık biz istesekte İsrail hemen masaya koşar mı orası muamma. Gelir masaya gelir de yanında neler getirir artık bilemiyorum.

7. Son faiz artışının üstünden 15-20 gün geçmeden ağlayama başlamaları artık işlerin kredisiz dönemediğini gösteriyor.

Hangi yolu seçerseler birileri batacak. Bu adamın dediğini dinlerseler batan 83 milyon olur. Enflasyon...

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Eyi de sen onu Reyise söylecen, bankalara % 1 ile para versin, onlar da sana % 1.5 fayizlen sana satsın.
    Milyarlaca dolar satıldı, eksi reel faiz verildi. Hala şahlanmadıysanız. Bu saaten sonra zor şahlanırsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 506/996 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •