Sayfa 989/1003 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Viop XLII

1. Bankalarda ilginç işlemler oluyor .
    onları tutarak diğer tahtalardan karşılıklı işlemlerle birileri pozisyon kapatıyor olabilir.
    bu dediğim seneryo işlerse kısa vadede aşağı doğru uzun bir bar gelebilir.
    teknik olarak tepe dönüşleri sert %3-5 arası olabilir .
    zaten direnç bölgesi kırılırsa yeni trend başlar diye geçen hafta belirtmiştim.
    FORMASYON AVCISI -53

2. Bar dizilimleri mayis haziran basindaki bar dizilimine benziyor, bugun ogleden dikkatli olmakta fayda var zirvelerde trade zordur. Dikkatli Olmakta fayda var.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Dow da belirttiğim 33000 üzerinde kalamadı , bizde onlarda kanalın üst bantı için savaş veriyor.
    aynı dün belirttiğim dow da mevcut ,
    pıst 100 ve dow da kanal üst bantında ,
    karar verme zamanları .
    FORMASYON AVCISI -53

4. ABD enflasyon verisini bekliyor bütün dünya. Dow çökmez ise BİST'de geri dönüş için sebep yok teknik karar verme zamanı diyor ama temel daha gideri var diyor bence piyasanın.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    aynı dün belirttiğim dow da mevcut ,
    pıst 100 ve dow da kanal üst bantında ,
    karar verme zamanları .

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben flat, 3080 kıracak gibi gidiyor.
    Herif almaktan vazcaydı, üc ceton neyine yetmiyor dedi heralde

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bankalarda ilginç işlemler oluyor .
    onları tutarak diğer tahtalardan karşılıklı işlemlerle birileri pozisyon kapatıyor olabilir.
    bu dediğim seneryo işlerse kısa vadede aşağı doğru uzun bir bar gelebilir.
    teknik olarak tepe dönüşleri sert %3-5 arası olabilir .
    zaten direnç bölgesi kırılırsa yeni trend başlar diye geçen hafta belirtmiştim.
    Bunu not alıyom dayucum...bende beklıom öyle bişey ama zamanını kestiremiom..bide dönüşü nasıl olcak acba??

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    162.52..KOZAL vadeli LONG
    166 gelirse çıkarım.. stress yapıyor iblis..

Dolara mudahale ile ani bir inis bekleyen arkadaslar var. Ani bir inis-kalkis vs den daha onemlisi olan surdurebiligin onemli oldugunda hepimiz asagi yukari hemfikirizdir. Dolar buradan 13 15 arasi banda inecek istikrar saglanacaksa ne âlâ. Endekse ciddi manada bu satis getirir. Refah seviyemiz de aldigimiz zamlar ile bir hayli artar. Enflasyon su haliyle durdurabilir mi? Hiic sanmıyoru. Sene sonuna kadar memurlara 35 40 bandinda bir zam daha gelecek gibi duruyor. Alim gucumun cok daha iyi oldugu 2011 yilina baktigimda maasim dolar cinsinde. 1200 civariydi. 35 40 bandinda gelecek bir zam ile dolarda istikrar sağlandığını düşündüğümüzde benim maasim kabaca 1200 1400 olacak. Vallahi icimdeki cocuk bile buna koca bir kahkaha atiyor. İmkansiz... Dolar sene sonu 20 22 bandina oturur. Endekste 3 asagi 5 yukari yapa yapa gider durur. Ciddi manada 200 gunluk ortalamaya geri cektirecek bir sey olur mu olur fakat ben endeksin tumunun suan dolar cinsinden verdiğim araliklara fiyatladigini dusunmekteyim. Gecen aralik ayina kadar dolar zirveye gittikce enseks kosturdu. Bu sefer endeks bastan fiyatlamakta. Papaz her gun pilav yemez... Bu

Sayfa 989/1003 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •