Sayfa 549/992 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,085
    Gelecekler bana..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, borsa işlemlerimi işcepten yapıyordum ama komisyon oranları çok yüksek, binde 1,8.

Borsa için cepten kurup işlem yapabileceğim, komisyonu düşük ve işlem platformunda birtakım faydalı bilgiler de veren (kademe bilgisi, takas bilgisi, kap açıklamaları vb) bir aracı kurum tavsiyesi verebilir misiniz, kullanıp memnun olduğunuz varsa.

Teşekkürler.
    Bende ziraat yatırım kullanıyorum ayrıca z borsa diye ayrı bir uygulaması var kademe bilgisi falan vermiyor sadece anlık fiyat 10 hisse için ayrıca oran binde 1
    İşbank yüksekmiş acaba iş yatırım da hesap açınca yine oran böyle mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu sabah iş bankası kredi kart ekstresi yollamışlar e-mailime. O da ne? 20 yıldır ücretsiz kullandığım karta 110 TL kart ücreti sokuşturmuşlar. Pazartesi telefon edip iade isteyeceğim, vermezlerse iptal edeceğim. Zaten neredeyse hiçbir ekstrası olmayan karta bir de para ödeyemem.

Faizleri düşürdüğü gibi bir de sağdan soldan para tırtıklamaya başladı bankalar herhalde. Ücretsiz bir kart alırım herhalde birinden.
    Bugüne kadar çok kazık yediğim için artık kazık atan bankayı affetmiyorum. Tepki göstermezseniz kabullendiniz varsayıyorlar. İş bankası 6.5 lira eft almaya kalktı. Hesabımı kapatmadım ama tüm pp fonları satıp başka bankaya geçirdim.
    6.5 lirayı kazandılar ama fazlasını kaybettiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, borsa işlemlerimi işcepten yapıyordum ama komisyon oranları çok yüksek, binde 1,8.

Borsa için cepten kurup işlem yapabileceğim, komisyonu düşük ve işlem platformunda birtakım faydalı bilgiler de veren (kademe bilgisi, takas bilgisi, kap açıklamaları vb) bir aracı kurum tavsiyesi verebilir misiniz, kullanıp memnun olduğunuz varsa.

Teşekkürler.
    Hisse işlemleri bankadan yapılmaz zaten
    Aracı kurumlar da 10 binde 1 den başlayıp 10 binde 5'e kadar olanlar var hacme göre değişir.
    Osmanlı yatırım
    Investaz
    A1 capitial
    Ahlatci yatırım
    Gedik yatırım
    Burgan yatırım
    Işık menkul
    Icbc yatırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,085
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Hisse işlemleri bankadan yapılmaz zaten
    Aracı kurumlar da 10 binde 1 den başlayıp 10 binde 5'e kadar olanlar var hacme göre değişir.
    Osmanlı yatırım
    Investaz
    A1 capitial
    Ahlatci yatırım
    Gedik yatırım
    Burgan yatırım
    Işık menkul
    Icbc yatırım
    Nadir islem yapan benim gibi birisi bile iki banka kokenli araci kurumdan 5/10.000 aldi. Saklama masrafini kendim oduyorum. Ekran yok.
    Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,085
    Isbank a.k.a imparator yakaladi mi affetmez.
    Syg,

7. Değerli forumdaslar
    Sizlere bir sorum olacak:Fibabank tan 18 oranlı 60 günlük actirmayi düşünüyorum. Meblağ 200 k civarı. Ancak 100 k ya kadar devlet güvencesi olduğundan biraz tereddüt ediyorum ama diğer bankalarda da oranlar yok derecesinde.siz olsaydınız ne yapardınız.
    Mümkünse herkesin görüşünü almak isterim.
    Teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Değerli forumdaslar
    Sizlere bir sorum olacak:Fibabank tan 18 oranlı 60 günlük actirmayi düşünüyorum. Meblağ 200 k civarı. Ancak 100 k ya kadar devlet güvencesi olduğundan biraz tereddüt ediyorum ama diğer bankalarda da oranlar yok derecesinde.siz olsaydınız ne yapardınız.
    Mümkünse herkesin görüşünü almak isterim.
    Teşekkürler
    Kolayı var
    100 k fiba
    100 k alternatif
    Bölersiniz, ancak pazartesi sabah oranlar düşer acele etmeniz gerekli.

Sayfa 549/992 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •