Sayfa 34/499 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 265 - 272 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Hızlı geldi dinleniyor abisi. Yarın devam eder inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by %Emir% Yazıyı Oku
    Hızlı geldi dinleniyor abisi. Yarın devam eder inşallah
    Bu fırtına kolay kolay dinmez borsanın en ucuz holdingi eplas la arası iyice açıldı

5.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bu fırtına kolay kolay dinmez borsanın en ucuz holdingi eplas la arası iyice açıldı
    Dostum Ercan abi bu tren Hindistan'a gidiyor demedimi.Samsun'da Trabzon'da Gürcistan'da yolcuları indirmek için duruyor.Önemli olan vuslat gerisi asma kabağı

6. Yılbaşına göre yıllık değişimler:

EPLAS % 164,10
    MZHLD % 130,77

Hayırlı bayramlar herkese.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dikkat ,Bu yazı boş bir muhabbettir,baştan yazayım.Vakti olan okur,olmayan okumaz …baştan yazayım da küfür yemeyim.zaten moral sıfırın altında….

Bir alıntıyla başlayayım;
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Aynen.ben de maliyet düşüreyim diye eplas ve mzhld den çıktım...3 yıldır elimdeydi Ben çıktım eplas %35 prim yaptı.mzhld % 10 .bu daha yerinde sayıyor...

Selamün Aleyküm arkadaşlar.Maalesef 3 yıldan fazla elimde tuttuğum 2000 küsur mzhld’i 1’10 dan ,3066 tane EPLAS ı da 1’77 den 24 mart ta sattım.Sattım ama niye sattım?1.si Kemal beyin ÇUKURUN satışına dava açması oldu…sizde biliyorsunuz zaten Kemal beyin son 3 yıldır ne vaatlerde bulunduğunu ama hiçbirşey yapmadığını gördük.Hep yalan ,dolan…Ama onca yalanına karşı arkasında olmuştum,desteklemiştim.(Çukuru kendi yapması adına).dedim bu itiraz 3-5 ay daha işleri uzatır…Satmama 2. Sebeb ise 4.40 maliyetle aldığım srvgy hissesini hem alış maliyetini düşürmekti.Çünkü bu hissede çok büyük beklentiye girmiştim.Almanya da ki iştirakinin satış olayı vardı.Her an haber gelebilrdi,hisse 3-5 katlayabilirdi….Ama bu hissenin satış hikayesi de gecikiti,verilen süre dolmasına rağmen açıklmalar çok gecikti….Bu arada benim ilk sattıklarımda yavaş yavaş yol alıyorlardı tabiii.Sonunda iştiraki alacak olan şirketten bir haber gelmediğini borsaya bildirdiler…Ama çok uyanığımya ya,ben dedim bir müddet geçince bu satış haberini gönderirler belki dedim,satmadım….Geçen hafta da bildiğimiz gibi TMSF ile anlaşma haberlerini okuduk…Pazartesi ve Salı günü alşlar yazmıştım ama pzts günü sadece mzhld 342 adet gelmişti.Kemali ilk defa bir kere yalnız bıraktım…sonu benim için çok kötü oldu tabiii.Ben hep patronlara inanmaktan kaybettim,dürüst şirketlere rast gelmemekten kaybettim…Elimde 3,5 maliyetli esemler halen duruyor.1 tane bile satmadım…Ama patronu,şeytanı pabucu ters giydiren adam çıktı…Ondaki zarar 50 binlirayı geçiyor….MEMSA,RANLO,DMİSH,FENİS, BUNLARDAN DA ÇARPILDIM TABİİ…eplas ve mazharlar o gün için 8,5 bin lira tutuyordu.bugün elimde olsaydı 25bin…Parayı zaten kaybettim de,asıl BORSYA olan umudumu kaybettim….22 yıllık borsa hayatımda hep yanlış hep yanlış…Bu son yanlış hareketi yapmasaydım umutlarım devam ederdi.Ama bıktım şu borsadan,,,hem paralar gitti,hem de sağlık….
    Bazı arkadaşlar şimdi ne yapalım arkadaş ,satmasaydın bekleseydi diyecekler.Haklılar tabi.Benim hikayenin özeti şu.
    VERMEYİNCE MABUD ,NEYLESİN SULTAN MAHMUD….Ta kendisi…22 yılda bir insanın yüzü 1 kere mi gülmez arkadaş ya…
    Ben geçen cumadan beri cezalıydım arkadaşlar.Çok sevgili srvgy nin speğine biraz saydırmıştım…,cezam şu an bitti.Anca yazabildim.Başınızı ağrıttığım için çok özür dilerim.Kalın sağlıcakla..Hepinize bol kazançlar….
    TEZ hocadan,volkanizmir,melasis61,ercanbay,mng ,egeduk,sskose,arifcan ,altayfırat,ruzgar ve ismini unuttuğum tüm emektarlara selamlar….
    Öğlenleyin 1190 tane tane mzhld gelmiş….Hayırlısı. 1.10 dan ver 2.70 den al ????

8. Sn.batık,selamlar.Borsada fırsatlar hiç bir zaman bitmez.Temel veriler,iyi analiz, sabır falan filan demeyeceğim.Bunları sende iyi biliyorsun.Hepimizin borsaya ilk başladığında ki zafiyeti sabırsızlık tı.Zamanla anlıyor insan ama zararı yanına kar kalıyor.Bu olaylarda umarım senin için dönüm noktası olur.Bundan sonra sana bol kazançlar dilerim.Aslında sn.Doktor bu konuları forumda çok güzel vurguluyor iyi niyetli olarak ama bazı arkadaşlar onu anlamak istemediler.Neyse sağlık herşeyden önemlidir.Saygılar
    Not:Bende 3yıl önce 3 hisse vardı.Eplas,mzhol,kront.Krontları1,10 almıştım.Eplas ve mzhol 7yıl öncesi vardı.Krontları satıp Eplas ve mzhol e ilave etmiştim.Ben tercihi Eplas ve mzhol e kullandım,Zamanlama(sıralama)hatası yaptım.Kront uçtu gittti.Şimdi aynı hareketin fazlasını bekliyorum bu gurup hisselerinden..
    Son düzenleme : ruzgar; 24-06-2017 saat: 11:43.

Sayfa 34/499 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •