Sayfa 35/1006 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    orası öyle de ne yapmak gerekiyor ben de anlamadım, faizler çok düşük, altın dolar bir çıkıyor bir düşüyor insan nereden girmeli bilemiyor, borsa ve fonlar riskli, gayrimenkul alsan kiracı sorunu var, ticaret desen bu devirde çok zor zaten hiç anlamam, en son eurobond olayı nasıl olur onu araştırıyorum.
    ben ortalıktaki pus kalkana kadar radikal karar almamak gerekiyor düşüncesindeyim bu aralar takip ettiğim yerlerdeki gayrimenkuller de yaprak kımıldamıyor fiyatları da kırmıyorlar ihtiyaç sahibi olmayanlar piyasa da bu aralar, ne otomobil ne gayrimenkul talep ve arz olmadan piyasa oluşmuyor, suni bir fiyatlama var sadece, inşallah kazasız belasız geçirelim bu süreci diyorum. kısa vadede nakit eriyor gibi görünmede lakin daha buyuk zarar etmekten iyidir.

2.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Eeee

parayı ne yapıyorsun? Catır catır yiyor musun
    8-10 K bono alıyormuş nzorundan öyle yazmıştı.

Altin hesaplarindan vergi alamazlarmis kanunen.kanun cikmasi gerekirmis.

4. Borsaya bak! Sanki krizi yaşayan başka ülke?

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Emeklilik fonu ve vf ile alirsan tabi cikar borza..

6.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Borsaya bak! Sanki krizi yaşayan başka ülke?

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gelişmekte olan ülke korelasyonu sanırım bi gelişemedik gitti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,052
     Alıntı Originally Posted by Toroslar33 Yazıyı Oku
    Üretim amaçlı bağ bahçe alınsa getirisi fena değil. Hem ürettiğimiz üründe kazanıyorsunuz hemde bahçe fiyatları artıyor. Akdeniz Bölgesinde yaşayanlar için muz, kivi, limon bahçelerinin getirisi fena değil.
    Ben gelecek tarimda diyorum bu nedenle tarim sektorundeki sirketlere yatirim yapiyorum..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by Toroslar33 Yazıyı Oku
    Üretim amaçlı bağ bahçe alınsa getirisi fena değil. Hem ürettiğimiz üründe kazanıyorsunuz hemde bahçe fiyatları artıyor. Akdeniz Bölgesinde yaşayanlar için muz, kivi, limon bahçelerinin getirisi fena değil.
    Ben de ömrümün sonuna dek Mersin de yaşayacak gibi görünüyorum bir devlet memuru olarak 150 k gibi bir birikimim var halen burgan da. Kredi ile ev almak ya da limon zeytin gibi bahçe mi alsam diyorum. Bahçe kültürü var dededen babadan geçen. Ne tavsiye eder ustadlar ikisi arasında ev mi bahçe mi sizce?

Sayfa 35/1006 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •