Sayfa 468/531 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

günaydın dostlar...

özelden yazıp kısada risk alınabilecek hisse önerisi isteyenler var. Kozal a bakın. bu hafta mahkemesi olduğunu hatırlıyorum,net tarihi kimse bilmiyor. şirketin yatırımcı danışmanını arayıp sordum mahkeme 21 haziranmıydı diye, adam bana öyle olması lazım dedi .. şayet mahkeme sonucunda TMSF nin elinden çıkarsa 2 sonucu olacak.
    1. şirket satılabilir kararı: bu karar hisseyi uçurur, 150 den önce durmaz. sonrasını hep birlikte göreceğiz,bence 250 ler görülür yıl sonuna.
    2.şirket varlık fonuna devredilr: bu kararda TMSF den iyidir,bir kaç ay içinde 150 yi yine görür fakat daha fazla gideceğini sanmam.

şayet mahkemede karar alınmaz ertelenirse fiyat 102 TL lere kadar gevşer.
    risk istiyorum diyenler için tavsiyemi yazdım,araştırın öyle karar verin lütfen.

3. Bu adam benim babam.Derdi dağlardan büyük. Caresiz beli bükük. Tum babaların babalar gününü kutlarım.

4. Bu arada günaydınlar olsun.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    "
    ...
    Toprağa tohum ekerim,
    İcat eder üretirim,
    Ürünümü tüketirim,
    İnsanoğlu insanım ben.

Ak yüzümle dost olurum,
    Hak çiğnense küs olurum,
    Aşık olur mest olurum,
    İnsanoğlu insanım ben.
    ..."

Ne alaka?

Uysa da söylendi, uymasa da.

İnsanım ben.
    ben bu kadar ince ruhlu değilim fakat çocukluğumda ve gençliğimde okuyabilmek için para kazanmaya çalıştığım istanbulun her köşesinde bişeyler öğrendim tabii. siz üstünüze alınmayın mesaj yerine ulaşacaktır.

dötüyle inatlaşan altına mıçarmış...

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bu adam benim babam.Derdi dağlardan büyük. Caresiz beli bükük. Tum babaların babalar gününü kutlarım.
    eyvallah. bi kutlamada benden.

hadi inşallah,verdiği zararın bir kısmını karşılasın bari

Marmara Denizi'ndeki deniz salyası turizmi ve balıkçıları olumsuz etkilerken, yapılan bir araştırma müsilajın gübreye dönüştürülüp ekonomiye kazandırılabileceğini ortaya koydu.
    https://www.haberler.com/bu-calisma-...210739-haberi/

bu haberde bu hafa turizm hisselerine hareket getirir herhalde.

Son dakika: Koronavirüs vakalarının yüksek olması nedeniyle Türkiye'ye uçuşları 21 Haziran'a kadar kısıtlayan Rusya, tüm uçuşların 22 Haziran itibarıyla tekrar başlatılması kararı aldı.
    https://www.haberler.com/son-dakika-...210225-haberi/

Sayfa 468/531 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •