Sayfa 49/795 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    hayır öyle şey olurmu ben elinizde yeni yada eski ne kadar varsa genel kurulda onaylandıktan sonra her türlü alırsınız o parayı dediğim gibi genel kurul da bir fırıldak olmadıktan sonra

Alıntı Originally Posted by darat6741 Yazıyı Oku
    selamlar ata bey,

dediğinizi doğru anlıyorsam, dün 425 olan lotum bugün 1608 oldu ve ben bu 1608 lotun 425 tanesi için ,elimde tutarsam herbiri için 2,93 tl temettü alacağım ama sonradan gelen 1203 lot için de farklı bir temettü bedeli belirlenmesi gerektiğini savunuyorsunuz değil mi?

kolay gelsin
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Temettü konusunda farklı hesaplar yapılıyor.Şayet genel kurulda değişim yapılmaz ise alacağımız net temettü 765 kuruştur.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

3. Beklentilerden 2018 karı ve bedelsiz geçti gitti. Temettü ise oranlanmış olarak uygulanır. Bunlar hisselerine sahip çıkmayan adamlar temettüyü büyük ihtimalle oranlamış olarak uygularlar. Geriye kaldı 3 aylık bilanço. Bilançonun kötü gelme ihtimalini düşünmek bile istemiyorum. İyi bilanço gelirse de gaplı açıp sonra onu kapatmakla uğraşır. Yani bir türlü hareketlenmiyor. Bunun derdini çözen anlatsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    gedik yatırımdan güzel bir çalışma olmuş öz varlık karlılığı iyi olan hisseler arasına bizim ölü eşşek te var link aşşada

https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim...pdf?1554717187
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5.  Alıntı Originally Posted by sermer Yazıyı Oku
    malını satıp ,dahada çıkacak diyen birini duymadım henüz doğal olarak düşme beklenir, bide ciddi bir düşüş beklemeniz enteresan geldi neden diye sorsam şimdi eminim boşluğa bakarsınız argümanınız içime falan doğdu falan olur gibime geliyo ..boş geldik boş gitmeyelim ..
    Ben yazımda size saygısızlık ettiğimi hatırlamıyorum... ama canınız sağolsun...

6. [QUOTE=Erkan hoca;3358162]Bedelsiz sonrası hisse fiyatında ciddi gerileme bekliyorum... o yüzden kimseyi etkilememek için yazmadım... 68 liradan veda ettim... en kısa zamanda daha fazla lot koyarak geri dönme umuduyla... inşallah hissede kalanlar İçin düşmez temennisiyle...

Her öneriye açık olmak,birbiri ile çelişen fikir ayrılıkları olsa bile atışmak yerine ortak bir nokta'da buluşabilmek önemli diye düşünüyorum.Herkes hisse fiyatının hakettiği değer'de olmadığın'da hemfikir.Bu doğru,durum böyle olunca normal olarak insanlar yükseldimi'ki daha'da düşecek demekte'de haklı.Fakat şunu unutmamak lazım bu algıyı,O perasyon Ç ocukları tersine kullanabilirler.Nasıl olur tepki vermek yerine bunu araştırmamız lazım.Mesela,
    1.Erfos bu tip tepe dönüşlerin'den sonra 2 yıl sürünmüş,3. yılda eski zirvesini geçmiş.
    2.Daha önce emeklilik fonlarına depo edilen malları baskı aracı olarak kullanıp hisseyi aşağı bastılar,bu fonda 80.600 civarı hisse vardı cuma itibarı ile 115.529 adede çıkmış bu sayı,bedelsizle çarpın kaç lot olur.Yine bunu baskılama aracı olarak kullanabilirler.
    3.Bu S 400 meselesi bayağı baş ağrıtacak,teslim tarihi yaklaştık'ça endex'te ters hareketler görebiliriz.
    4.Küçük yatırımcılar olarak'ta bizler hisse'de bayağı bir kalabalıklaş'tık,dökmek isteyecekler'dir vs vs.
    Tabi bunlar kısa vadeciler için geçerli,düşüş 15 ay oldu neredey'se 9 ay daha bekleriz sıkıntı yok.

7. Bu resmin önceki versiyonu eski topik'te kaldı,sayfa 879 da 7026 nolu gönderi.O zaman sarı ortalama mavinin üstündey'di,önceki oluşan yapılar'da sarı ortalamanın maviyi kestiği gözükmektey'di.Şu an'ki durum'da bu şekil'de.

Sayfa 49/795 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •