Sayfa 551/983 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar inşallah olmaz ama olur da spk çağrı muafiyetini kabul ederse hep beraber dava açma şansımız var mı? kimler katılır?
    Konuya hakim tanıdığı bildiği avukat olan var mı?
    Ben katilirim buluruz saglam avukat
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Ben de katılırım.Bu sadece para kazanma meselesi değil.Toplum olarak hukuksuzluğu normalleştirmemeliyiz.Bugün bu meseleyi kabullenirsek yarın daha ciddi bir konuda haksızlıkla karşılaşmaya devam ederiz.

3.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    çağrıdan muaf olma şansı hiç yok.bu fiyatlara göre net yuzde 35 kar cebpte.yapacağımzı tek şey biraz beklemek.1-2 ay sabretmek.böyle kar bi daha nerde bulunur.borsa zaten düşüşte.çağrı sonrası diğer hisseleri daha da ucuzdan almanın kyfini o zaman süreririz.çağrı olayının olduğu bir hissede teknik grafik hikaye.iki günde hisse en az 1,61 yada o gunkü kura göre daha fazlasına yukselir.
    Hikmet bey en doğrusunu söylediniz en fazla 2 ay birde 10 ağustosta bilançosu var duran var satmıştı 76 milyon dolar a oda hisse kar olarak yansıyacak tek yapmamız gereken şey ilgili mercilere şikayet edip hakkımızı aramak ve sabretmek

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar inşallah olmaz ama olur da spk çağrı muafiyetini kabul ederse hep beraber dava açma şansımız var mı? kimler katılır?
    SPK çağrı muafiyetini kabul etmez . Karar veren bir kişi değil . Bir kurul. Varsayımlar üzerine hesabı bırakınız . Varsayımlar içerisinde hepimizin ölebileceği de var. Aklınıza durmadan ölümü getiriyor musunuz ? Adam , tahta yapıcı kansızın biri , sinir harbi yapıyor .

5.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Ben katilirim buluruz saglam avukat
    Bende varım ama inşallah gerek kalmaz eğer adalet ve hukuk varsa zaten Red gelecek ama spk her şey açık ken karar vermemesi speklerle ortak olduğunu resmen kendini apaçık ilan ediyor 2 satırlık bir cevap bu kadar bekletmenin tek sebebi spekülasyonlara çalışmaktır

6.  Alıntı Originally Posted by ERHAN11 Yazıyı Oku
    SPK çağrı muafiyetini kabul etmez . Karar veren bir kişi değil . Bir kurul. Varsayımlar üzerine hesabı bırakınız . Varsayımlar içerisinde hepimizin ölebileceği de var. Aklınıza durmadan ölümü getiriyor musunuz ? Adam , tahta yapıcı kansızın biri , sinir harbi yapıyor .
    Sayın ERHAN11, haklısınız bende %99 kabul etmez diyorum. Ama biz kötü ihtimalleri de düşünmek zorunda değil miyiz?
    Çağrı muafiyeti talebi yapılmadan önce bu hisseye o kadar güveniyordum ki borsayla hiç alakası olmayan bir arkadaşıma boştaki paranı gel burada değerlendir hiç risk yok diyerek hisse aldırdım. Şuan da acayip mahçubum arkadaşıma karşı. Yani hiç ihtimal vermediğimiz, beklemediğimiz bir durumla karşı karşıyayız şuanda. O sebeple kötü senaryoya da hazırlıklı olmamız lazım bence.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bende varım, Avukat buluruz hocam.

8.  Alıntı Originally Posted by kaya47 Yazıyı Oku
    Bende varım ama inşallah gerek kalmaz eğer adalet ve hukuk varsa zaten Red gelecek ama spk her şey açık ken karar vermemesi speklerle ortak olduğunu resmen kendini apaçık ilan ediyor 2 satırlık bir cevap bu kadar bekletmenin tek sebebi spekülasyonlara çalışmaktır

Spk direkt red veremez şirketten neden muafiyet talep ettiğini soracak ve bilgi belge isteyecek. Bu da süreci uzatacak doğal olarak. Kipada 3 ay sürmüştü. Tahminim Dgzte ye daha çabuk onay gelecek

Sayfa 551/983 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •