Sayfa 219/563 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Arkadaslar daha once sormustum yatirim hesabimda bedelli icin parami tutuyorum ne zamana kadar bu para benden alinir takip etmem gerekiyor mu yada birsey yapmam lazim mi Garanti Bankası kullanıyorum simdiden teşekkür ederim

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hicbirsey yapmanıza gerek yok.ruchanlarinizi satmadiginiz sürece süreç sonunda otomatik dönüşüm olur

2. hesapta para var ise almakta kararlı olanlar neyi bekliyorsunuz açın bir telofon verin bir talimat hisseye dönüşsün parası olmayanlar için hisse hisse satmak r satmaktan daha avantajlı kendim hesapladım ve yaptım ufak bir maliyet düşürme gibi fark etti.(daha çok lot oluyor

3. Bir telefon ile hallettim az once ruchanlarim hisseye dönüştü cevap veren herkese cok teşekkür ederim

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün surpriz bı kapanış bekliyorum.sebebi yok..

Taban yapip kapatir yine. Ama supriz olmaz sonucta alistigimiz sey.
    2.80lere kadar gevseyecek bence yakin zamanda.
    Daha oncede soyledim yine soyluyorum satarsam en adi serefsizim. 10kurusa bile dusebilirsin glryh

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

6. Son 5 günlük maliyetlenmeler..
    Alice harikalar diyarında..
    Bedellide bitti..
    Artık rüyadan uyanmalı..
    Herkes 3.40 ve üstünde hissede pozisyon almış..
    Bu fiyatlarda çok mal kaptırır..

https://resimyukle.io/r/pAKmyOGFF8

https://resimyukle.io/r/pAKmyOGFF8

burda 2 gün daha türbülans devam eder.

pazartesi sali da bir konsolidasyon olur.

sonrasina bakacagiz

yatırım tavsiyesi değildir

yarin spk bulteninde a1 capital'in sermaye artirimi ve sözleşme tadiline iliskin onay gelir mi acaba ??

bu arada konsolide olmayan bilancolar 30 nisan olduguna gore a1 capital'in bilancosu icin 15 gunluk bir sure kalmis oluyor. Güler ve Rtalb bilancosu icin ise 10 Mayis 2021 son gun.

ama biz kabataslak a1 capital'in bilancosu geldiginde bir hesaplama yapariz. 190 milyar gibi güzel bir hacim ile kapatmistik ilk 3 aylik dönemi. 18 - 19 arasi bir 3 aylik kar beklentisi icindeyim. (min.15 olur)

boyle olursa 4 donem icin a1 capital kari 91-92 milyon olur ki muazzam bir rakam olmus olur. ayni klasmandaki info ve gedik 14 fk dan islem gordugu dusunulurse kabataslak 1.25 milyar TL lik bir piyasa degerine sahip sirkete sahip oldugumuzu net bir bicimde ifade etmis olacagiz.

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 219/563 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •