Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. şimdi şöyle bir döngü oluştu insanlarda
    dolar düşecek fiyatlar inecek
    paralarımızı mevduata koyalım.
    Uyanıklar..

dolar düşecek fiyatlar düşmeyecek, mevduat faizleri düşecek elindeki para daha çabuk pul olacak.

2. Hergün daha aşağı, hergün daha aşağı.

Resmen bıktırdılar dolarcıları.

Forumlarda kuyruğu dik tutmaya çalışanlara bakmayın. Çevremde elinde dolar olanların alayı pişman...Buna ben de dahil!!!

Yıllardır dolar yatırımı yapmış biriyim şu son 2 aydaki iğrençliği hiçbir zaman görmedim... karda olmama rağmen tiksindim resmen

3. ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. için 30 EKİM SALI günü aynı anda iki bono ihracı planlamaktayız.

v 113 Gün Vadeli ve İskontolu Bonoda Yıllık Basit %35,00 getiri öngörülmektedir.

v 364 Gün Vadeli ve Değişken Faizli Bonoda TRLİBOR+ %7,00 getiri öngörülmektedir.

Nitelikli Yatırımcılara Satış şeklinde gerçekleşecek ihraçlara ilişkin detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıda KAP’ta açıklanan Derecelendirme Duyurusu, 2018 II. Çeyrek Bağımsız Denetim Raporu ekte ise Şirket Sunumu bilgilerinize sunulmaktadır.
    cazip gibi.........

edit
    yanlış konuya açmışım

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Hergün daha aşağı, hergün daha aşağı.

Resmen bıktırdılar dolarcıları
    Sadece caydırma hareketleri bunlar, şöyle bir örnekle bi gemide insanlar var sabredemeyen atlıyor yada acil paraya ihtiyacı olan sistemden çıkıyor. Para ihtiyacı olmayan , parayı unutan bekliyor ve illaki bi şekilde kazanıyor.

Ekonomi kötü,
    İttifak yok,
    dolar dünyada güçlü
    halkbank ve hakan atilla durumu.
    seçimler.
    Doları olan beklesin heyecan yok.Üzülme yok.

Doları bir yatırım aracı olarak görüp hergün artacağını beklemek mantıksız. Unutucaksın

5.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    TCMB döviz rezervi net 24,2milyar dolara geriledi (kaynak: bloomberght), önceki hafta 26milyar dolar civarında idi. Net rezerv düşüşü çok sert.
    Aradaki fark olan 1.8 milyar dolarla ne yapıyor dersiniz???
    Bir de bu şekilde eritmeye devam ederse 13 hafta sonra yani 3 ay sonra kasa tamamen boşalmış olacak.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
    alıntı yapıp prim veremeyeceğim kusura bakma dolar 2011 yılından beri düşüyor % 400 düşmüş ama faiz öylemi 7 yılda yaklaşık
    yüzde 82.11 pirim yapmış dolarcılar düşmekten mahfolmuşlar faizcilerin keyfine diyecek yok şöyle bir altı ay geçsin dahada keyiflenecekler

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    alıntı yapıp prim veremeyeceğim kusura bakma dolar 2011 yılından beri düşüyor % 400 düşmüş ama faiz öylemi 7 yılda yaklaşık
    yüzde 82.11 pirim yapmış dolarcılar düşmekten mahfolmuşlar faizcilerin keyfine diyecek yok şöyle bir altı ay geçsin dahada keyiflenecekler
    Haklısınız alıntı yapmak en büyük hata, yazıp yazıp dursun.

Olay artık ımf e ne zaman gidilecek olayı oldu.Boşverin doları dolar nasılsa gün gelir ağustostaki gibi 10 günde şekil yapar.Bir bakmışız ulan ne oluyor buna demeye kalmadan 8 9 oluvermiş.Önemli olan dolar değil faiz,bu faizlerle seri iflaslar aslında şu anda da tüm hızıyla oluyor da asıl büyük balıklara izin verilmiyor.Resmen bazı inşaat şirketleri batamıyor.Onların kredilerine dokunmak da bankalara yasaklandı.O devasa batıklar bilançolarda aktifmiş gibi duruyor.Yani yazılınca bazıları kızıyor ama venezuelayı petrolune rağmen ne hale getirdiler,bizim bağışıklığımız olduğu düşüncesi nerden kaynaklanıyor anlamıyorum.Ne zaman venezuela ,arjantin gibiyiz desek yok artık deniyor.Zamanında çinde işçiler ölüyor bitiyor falan denirdi al işte asgari ücretleri bizi geçti.BRIC içinde adımız geçiyor diye kızılırdı şimdi BRIC ülkeleri gibi stabil bir ekonomiye ulaşsak göbek atacağız.Bizim bu kibrimiz nerden ki.Sanırım osmanlı torunuyuz ya ondan bence))))))))

Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •