Sayfa 167/339 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Bugunku düşüşte aldik bir miktar ayagimiz ugurlu gelirde zirve tazeler umarim orta vade guzel seylere gebe gibi hayırlısı
    Hayırlı olsun. Ben de aldığım ivin mi öyle düşünüyorum bilmiyorum ama burada kimse yok sayılır.
    Bu olumlu bir şey.
    Çünkü forumlarda kalabalık olduğumuz sayfalarda genellikle hissede küçük yatırımcı çok olduğundan yükseliş zor oluyor.
    Umarım yanılmam.
    9.40 Üzerine çıkarsak yeni bir yol açılır.

2. Dikkatimi bugün çekti emsallerine göre sanki yüzde 50 iskontolu,üstelik ihracat potansiyeli ve büyüme potansiyeli de var

3. Boyle hisse cok kalmadi diye düşünüyorum yakinda biraz daha kalabaliklasir buralar. Orta uzun vade bekleyecegim icin patron kagidi olmasi cok kafa kurcalamiyor cirosu kari artsin yeter
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Ben de aldığım ivin mi öyle düşünüyorum bilmiyorum ama burada kimse yok sayılır.
    Bu olumlu bir şey.
    Çünkü forumlarda kalabalık olduğumuz sayfalarda genellikle hissede küçük yatırımcı çok olduğundan yükseliş zor oluyor.
    Umarım yanılmam.
    9.40 Üzerine çıkarsak yeni bir yol açılır.

Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Dikkatimi bugün çekti emsallerine göre sanki yüzde 50 iskontolu,üstelik ihracat potansiyeli ve büyüme potansiyeli de var
    Yüzde yüz halısınız.
    İlk çeyrek performansa göre F/K 4.40 larda kaldı. Böyle bir FK sektörde kalmadı.

5. Hadi patron 9.44 uzeri kapat gunu haftayi ayı bizde izleyelim keyiflice bekletme gardasim.

6. Sesimi duydu patron kalıcı olursa guzel

7. benim için kendi fikrim olup yatırım tavsiyesi olmayıp en az 17 civarlarında olmalı ,borcu olmasaydı daha fazla eder diyecektim
    ciro ileriki dönemde artarsa egeen ,erbos olmaya aday gibi..

8. Ortaklar nazar degmesin guzel devam ediyor. TOGG hakikinda bilgisi olan var mi? Tuclk bu işte pay alabilir mi? uretilen parcalara yerli rakip şirket var mi?

Sayfa 167/339 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •