Sayfa 47/308 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 369 - 376 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. hazır düşmüşken iyice bir aşağı salsa daha fazla lot alsak, nasılsa satmak gibi bir niyetimiz olmayacak. 5-10 lot fazla 5-10 lot fazladır

2. iyi dayandı bu hafta, 4 den aşağı salmayacak gibi....

3. euro 4,60'iyi da gecmis , bunlar halen 3 tlden devam , dukkanlari kendileri kapatmis anlasilan. bir suru bos ev de var ama kimse yari fiyatina kiraya vermiyor hayirdir.

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/642219 652.500 Lot Hakan AYDOĞAN Satışa konu olabilecek pay kaydı

5. bu kadar lotu bu tahtada satamaz...belki anlaşmalı tahtadan yada toptan pazardan satar...günlük 20- 30 bin hacimli tahta için çok yüksek bir miktar...

6.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bu kadar lotu bu tahtada satamaz...belki anlaşmalı tahtadan yada toptan pazardan satar...günlük 20- 30 bin hacimli tahta için çok yüksek bir miktar...
    zaman icinde satar bir kac ayda daha oncede boyle bir satis oldu sanki..

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. kur ayarlamasını aralıkta tekrar yaparlar 6 ay için mecburi olarak...buralarda tutmazlar kesin olarak...son 2-3 gündür 2 seans da işlem hacmi 100 binleri geçmeye başladı hayırdır inşallah...

8.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    kur ayarlamasını aralıkta tekrar yaparlar 6 ay için mecburi olarak...buralarda tutmazlar kesin olarak...son 2-3 gündür 2 seans da işlem hacmi 100 binleri geçmeye başladı hayırdır inşallah...
    Sn. konkasor, investing.com'dan bakıyorum, son 2-3 günde işlem hacmi 3 aylık ortalaması (20 binler) civarında. 100 binlik işlem hacmi bilgisini nereden aldınız merak ettim?

Bunları bir olumsuzluk olarak yazmıyorum. hissenin fiyatı 4'ün üzerine oturdu, 45 kuruş civarındaki bir temettüyü almaya 4 ayımız kaldı. Hissenin fiyatının yükselmeye devam edeceğini düşünüyorum.

Borsa tepetaklak olursa bizim hisse de etkilenebilir ama bizim gibi hissenin yakın takipçileri için bir fırsat da yaratır. 45 kuruş temettü verdiği gün fiyatı 3.40'a düşerse, gelen temettüyü de hisse sayımızı artırmak için kullanabiliriz. Kabaca hesap yaptım hisse fiyatı baskı altında kalmaya devam etse temettülerle hisse almaya devam eden bir yatırımcı hisse sayısını 5-6 yılda 2 katına çıkarabilir. Yani 50 m2 dükkanınız varsa bu 5-6 yılda 100 m2 olabilir.

Tabi Türkiye riski giderek büyümekte. Atacağımız adımlara dikkat etmek de fayda var, orası ayrı. (Yani YTD)
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 47/308 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •