Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yuhhh... AMK herifler sanayi tesisi kurmuş, su depolarında meyşele, soldaki cereyanlı kazanda kaynat, kondanserderden geçir, sat...

Gün de 1 ton alkol çıkar, buradan...
    içkide rant bu kadar yüksek olunca millet alkol tesisi kurar tabi. Çek fiyatları normal seviyeye bak bakalım kimse kaçak alkol üretiyor mu.
    Kaçak içkiden ölenlerin de vebali devletin boynuna.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Herşey dahil turistik tesislerin önemli bir kesiminin kaynakları belli oldu.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet ben turistik tesis zincirlerinin hatta bağımsız olarak bir çok büyük otelin bu tesisleri kurduğunu düşünüyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yuhhh... AMK herifler sanayi tesisi kurmuş, su depolarında meyşele, soldaki cereyanlı kazanda kaynat, kondanserderden geçir, sat...

Gün de 1 ton alkol çıkar, buradan...
    Yüksek vergiler mafyayı besler güçlendirir. Amerikanın mafyalı yılları içki yasağı zamanında diye biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Evet ben turistik tesis zincirlerinin hatta bağımsız olarak bir çok büyük otelin bu tesisleri kurduğunu düşünüyorum
    Ben adını vermeyeyim 5* otelde bandrollü içki görmedim, şişe vermiyorlardı ama uzaktan teşhisim bu.

Örneğin bunun gibi, fakat ben yatlan, botlan Kıbrıstan getirdiklerini düşünüyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yüksek vergiler mafyayı besler güçlendirir. Amerikanın mafyalı yılları içki yasağı zamanında diye biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet öyledir, Al Copene, Şanslı Lucky bu donemin meşhur gangsterlerindendir.

Dündar Kılıç gibi babalar kalmadı ki, kaçak cigara getirsin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben adını vermeyeyim 5* otelde bandrollü içki görmedim, şişe vermiyorlardı ama uzaktan teşhisim bu.

Örneğin bunun gibi, fakat ben yatlan, botlan Kıbrıstan getirdiklerini düşünüyorum.
    Kıbrısta bir seçenek ancaj ben onun bile onları kesmediğini düşünüyorum. Otellerde içtiğim hiç bir içkinin alkol oranı yüksek değildi. Ben genekde 2 yada 3 duble ile gayet çakır keyif olurum fazlasınıda içmem ama otellerde akşam başlayıp gece yarısına kadar içsemde net bi sarhoşluk hissetmiyorum. O nedenle bu tip otellerde rakı viski tipi içkilerden uzak duruyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kıbrısta bir seçenek ancaj ben onun bile onları kesmediğini düşünüyorum. Otellerde içtiğim hiç bir içkinin alkol oranı yüksek değildi. Ben genekde 2 yada 3 duble ile gayet çakır keyif olurum fazlasınıda içmem ama otellerde akşam başlayıp gece yarısına kadar içsemde net bi sarhoşluk hissetmiyorum. O nedenle bu tip otellerde rakı viski tipi içkilerden uzak duruyorum
    Başkan rakı iç, feriştahı gelse 38° altına çekemez, beyazlar çünkü.

Veya hiç içme, 2-3 dubleylen zom olanı zaten adamdan saymayız biz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •