Sayfa 498/848 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 6778 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. 2002'den beri takibimde ve nedeni bedelsiz. Dile kolay 1400 lot vardı ve az bir karla çıkıp tukaş almıştım, tukaştan çıkıp ilk işim buraya gelmekti. Ekim ayı hareket olmaz, kasım gibi hareketlenir diye düşündüm. Fiyatın düşmemesi de almamamda etkisi oldu ve 0 lotla bedelsizi patlattı. Kısmet değilmiş..

Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    2002'den beri takibimde ve nedeni bedelsiz. Dile kolay 1400 lot vardı ve az bir karla çıkıp tukaş almıştım, tukaştan çıkıp ilk işim buraya gelmekti. Ekim ayı hareket olmaz, kasım gibi hareketlenir diye düşündüm. Fiyatın düşmemesi de almamamda etkisi oldu ve 0 lotla bedelsizi patlattı. Kısmet değilmiş..
    Kısmetse gelir Bağdattan Yemenden kısmet değilse neylesin Mahmut

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Terki joe tebrik ederim silip süpürmüşsün hepimiz seni takip ediyoruz ytd
    Nerde göremedim terzi kendine yamak mi tutmuş

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Tavanda 429.182
    Petkimde görürmüyüz böyle durumlar hocam

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Petkimde görürmüyüz böyle durumlar hocam
    Sabic e ek yuzde 50 vergi getircekler tahminim. Sabic e ek vergi gelirse Petkm roketler.

Acilista kartn da 500 bin civari konyada ise 100 bin civari tavan dan alim emiri vardi. Kapanista kartn 400 altina dustu. Konya 200 bine dayandi. Sanki bedelsizi yapan kartn degilde konya. Bakalim ekurisini haber olarak takip edecekmi. Onda da arsa satisi haberini bekliyoruz.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sabic e ek yuzde 50 vergi getircekler tahminim. Sabic e ek vergi gelirse Petkm roketler.

Acilista kartn da 500 bin civari konyada ise 100 bin civari tavan dan alim emiri vardi. Kapanista kartn 400 altina dustu. Konya 200 bine dayandi. Sanki bedelsizi yapan kartn degilde konya. Bakalim ekurisini haber olarak takip edecekmi. Onda da arsa satisi haberini bekliyoruz.
    Bu ek vergi ne zaman gelir hocam Arabistana?

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku

Bu ayrıntı derinlik izleyenlerin dilinde.. Karton hala şeytan rolünden vazgeçmiyor..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

8. Ünal bu. 25 bedelsizde bile soru işareti bırakıyor. Kendisine efsane ol 100 bedelsiz ver diyen vardı, ama o 25 verip kestane olmayı tercih etti. Yaş gelmiş seksen küsura bu şans bir daha olmayacak ünaaallll...

Sayfa 498/848 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •