Sayfa 512/1023 İlkİlk ... 124124625025105115125135145225626121012 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Şu tartışmaya sonverseniz artık.ikinizdende değerli bilgiler alıyoruz.tartismanin büyümesi kavgaya dönüşmesin.lutfen..
    Aynen..bazen espiriler bile yanlış anlaşılıyor ortamda..jest yok, mimik yok, kısacası hareket yok..hepi topu topu harfler cümleler ve bu sayede oluşan donuk yazılar..olay mahalinde değildim ama okuduklarımdan gereksiz bir tartışma olduğu sonucuna vardım..fazla büyütmeye gerek yok..bencede bir son verin artık..

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Sn rxpu anlıyorum sizi.ben sadece sizin gibi değerli insanların forumdan uzaklaşmasını istemiyorum.sn.epikurunda yanlış bir düşünce de olduğunu sanmıyorum.bence oda yanlış anlaşıldı ve üzüldü.konuyu uzatmak ve burda sizi yada epikuru kaybetmek istemem.ozelliklede bu zamanlarda.normalde sık yazmam ve okurum.yanlis anlamayın dost tavsiyesi.yoksa haddime değil.syg.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sorun epikurus değil genel olarak gelişen sanallaşmanın da getirdiği bir yozlaşma var. Bu yozlaşma neticesinde insanlar gerçek hayattaki karakterlerinden sıyrılıp normalde sarf etmeyecekleri laflar ediyorlar ve kendilerinin dahi tasvip etmeyecekleri tavırlar içine giriyorlar.

Bu işe önlem alınmaz ise bunun sonu yok. Yukarıdaki örneklerden anlaşılacağı gibi bu durum hepimizi üzecek ve yoracak bir yapıya bürünebilir.

Derdim insanlar değil. Önümüzdeki dönemde Türkiye sıkıntılı bir döneme girecek bu da kendi aramızda önlem almazsak bu baz üzerine daha da sorunlu durumlarla karşılaşabiliriz diye düşünüyorum.

Lütfen herkes gerçek hayatta nasıl davranıyorsa öyle davransın. Gerçek hayatta söylemeyeceği hiçbir şeyi burada söylemesin.

Çok şey mi istiyorum?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,380
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    sorun epikurus değil genel olarak gelişen sanallaşmanın da getirdiği bir yozlaşma var. Bu yozlaşma neticesinde insanlar gerçek hayattaki karakterlerinden sıyrılıp normalde sarf etmeyecekleri laflar ediyorlar ve kendilerinin dahi tasvip etmeyecekleri tavırlar içine giriyorlar.

Bu işe önlem alınmaz ise bunun sonu yok. Yukarıdaki örneklerden anlaşılacağı gibi bu durum hepimizi üzecek ve yoracak bir yapıya bürünebilir.

Derdim insanlar değil. Önümüzdeki dönemde Türkiye sıkıntılı bir döneme girecek bu da kendi aramızda önlem almazsak bu baz üzerine daha da sorunlu durumlarla karşılaşabiliriz diye düşünüyorum.

Lütfen herkes gerçek hayatta nasıl davranıyorsa öyle davransın. Gerçek hayatta söylemeyeceği hiçbir şeyi burada söylemesin.

Çok şey mi istiyorum?
    Evet bu konuda haklısiniz.ama bir kasıt yok bence.....konu ile alakası yok ama komisyon kesintileri ni yok sayarsak altin fonları hakkında ne düşünüyorsunuz üstat ?yada eurbond fonları hakkında ? performans açısından ..USD eurobondlar ?

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Çok şey mi istiyorum?
    Allah yakınlarına ve iş arkadaşlarına sabır ve güç versin diyeceğim...

İyi nitelikleri olan bir insanın, ne kadar bilge ne kadar haklı olursa olsun bu kadar ısrarcı ve çenebaz olması, dotça söylüyorum, çekilmez bir durumdur.

Bu durumun kısmen bende de yerleşik de ondan söylüyorum.

Haklı olmak her şey değildir bu hayatta.

Epikurus da iyi bir insandır.

Eminim siz de öylesinizdir.

Ama bir yerde noktalamak gerekli.

Tevazu ve alttan alma da bir erdemdir...

Sevgiler. İyi pazarlar.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Her zaman ve hemen her konuda olduğu gibi elhak haklısın...

Etkileyici ve müthişsin.

Buna da bir şeyler yazarsın eminim...

Haklı olduğunu kabul etmekle dahi yakayı sıyıramayacağımı biliyorum...
    Benden daha tecrübeli olduğunuz için beni susturmanın en iyi yolunun kurgulanmış ta olsa örtülü iltifat olduğunu düşünüyorsunuz.

Keşke önümüzdeki aylarda hak etmediğimiz acaip laflara muhatap olmayacağımız garanti olsaydı da beni yerden yere vursaydınız.

Razıydım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,380
    ABD 10 yıllıklar 2.99 u görmüş....ve 298 e gerilemiş...ilginç..her an 3 e gelebilir gibi bir kanıya vardım.

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Ya inanın şoktayım

merak edenler lütfen açsın
    bu tartışmanın başlangıç noktası

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2051343

1 gram art niyet var mı yok mu

yahu neredeyse zoofilik ilan edileceğim

buna tahammül edemem

sizlere sevgiler

artık yazmayı düşünmüyorum
    iyi forumlar...

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Evet bu konuda haklısiniz.ama bir kasıt yok bence.....konu ile alakası yok ama komisyon kesintileri ni yok sayarsak altin fonları hakkında ne düşünüyorsunuz üstat ?yada eurbond fonları hakkında ? performans açısından ..USD eurobondlar ?

bunu tercih adına mı yoksa önlem amaçlı mı düşünüyor, soruyorsunuz?

Sayfa 512/1023 İlkİlk ... 124124625025105115125135145225626121012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •