Sayfa 344/1000 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Eminönü köprüsünden geçtim c.tesi günü...2-3 yerde köprü üstünde balık tutanların arkalarında konumlanmışlardı.

1 tane futbol topu (dandiğinden balon resmen) ve 3 tane küçük boy su şişesi sermaye ile adamlar iş yapıyordu. Eskinin 3 kağıtçıları gibi...

Futbol topu ile bir seferde önde 2 tane, arkalarında da 20-25 cm gerisinde tam ortasında 1 tane olan su şişelerini devirebilirsen ödül kazanıyorsun. Ödül de sanırım 1 paket sigara (iyisinden sanırım)

1 tl her hak...Millet te ya zevkine yada hırsından devamlı deneyip duruyorlardı...1 tl 1 tl adam 3-5 dk. seyrettim 15-20 tlyi götürdü...

En iyi kazanç bu sanırım bu aralar

Ama sen topu ve su şişelerini alıp köprüye tezgah açsan .ötünden kan alırlar herhalde... Mafyası vardır...

2. Dolar katili fed ve trump yarini şimdiden soyluyor.

Fed faiz arttircak len
    Enki vardi nerde o

3.  Alıntı Originally Posted by Occhiali Yazıyı Oku
    The Big Reset: War on Gold and the Financial Endgame kitabının yazarı Willem Middelkoop, iş takvimini hazırlamış bile! Artık, ne kadar doğru, ne kadar eğri bilemem! Takvimi şöyle münasip görmüş:

2018 - QE'nin planlı olarak sonlandırılması
    2019 - Kriz
    2020 - IMF'nin dünya merkez bankası olarak QE yapması. SDR=IMF parası.
    2021 - Yeni Bretton Woods
    2022/23 - Yeni düzene geçişin tamamlanması

https://twitter.com/wmiddelkoop/stat...35103666081792
    Bizim TÜrk insanı ütülmeye mahkumdur Ne koyarsanız koyun önüne Anlatamazsınız..Ben 2 yıldır anlatmaya Çalışıyorum anlamıyorlar..bırakın anlamayı anlamaya yardımcı soru dahi çok az gliyor..

kısacası "siz bu videodaki dolandırıcılar gibi psikolojik medya etkisi ile girin kanlarına bakın nasıl ALTINA koşuyorlar"
    videolar
    " NASIL kandırılıyoruz? "
    ve
    "Dolandırıcılık ve PONZİ yöntemi ? "
    bunlar borsalarda da işe YARAR medya ile korku yarat malı topla MEDYA ile REFAH yarat faizi düşür KREDİ çektir MALI sat.

KISACASI bunların daha fazlası ve GRAFİKLİ anlatımlar buradan takip edin:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

Komşularım sevdiklerim herks beni REEL yaşamda bilen Herkes şuan üstlerinde Konut YOK...arsa arazi YOK...en son ellerinde kalanları bile ucuza verdiler çıktılar..
    ben hep söyledim altın 130liraydı bas bas bağırdım..

2025te altın ın gramı dolar bazında 2800 usd...
    TRY bazında ise 2000try yi VURABİLİR..

2028-2030 arası ise kimilerine göre 20 000 usd...bana göre 6000usd üzeri bir ALTIN görebilirsiniz..
    işte bu satanist sistemi korumak ADINA zaten devletler Vatandaşın ALTINLARInı İÇ etmeye ÇALIŞIYOR:..

size o VİDEOLARDAKİ yöntemleri MEDYA aracılığı ile uyguluyorlar..

yani KORKUT ve topla..

reklam lara bakar mısınz
    "HIRSIZIN birisi ALTIN topluyor aman ona kaptırmayın bize getirin "

böyle basit yöntemi en SON Dana yavrusu çiftlik bankta yapmıştı..

neyse ALTIN fiziki OLARAK saklanmazsa o KADAR serrt yükselmez....TEKRAR ediyorum anlamayanlar için..

ALTIN fiziki SAKLANMAZSA SERT yükselmez...

MEDYA boşuna ALTINI her ekonomist geçinenleri ekrana aldığında "KARALAYIP kötülemiyor.."
    ekonomi sistemi şeytani düzen yıkılmaya mahkum...

AÇIN izleyin o videoları ..birde bunları:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post2961990

4. Huawei 200 milyon telefon satışını geçmek üzere...
    Bu işin sonu kötüye gidecek,
    ABD sokakda gördüğü Asyalıyı tutuklayacak..

5.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Bizim TÜrk insanı ütülmeye mahkumdur Ne koyarsanız koyun önüne Anlatamazsınız..Ben 2 yıldır anlatmaya Çalışıyorum anlamıyorlar..bırakın anlamayı anlamaya yardımcı soru dahi çok az gliyor..

kısacası "siz bu videodaki dolandırıcılar gibi psikolojik medya etkisi ile girin kanlarına bakın nasıl ALTINA koşuyorlar"
    videolar
    " NASIL kandırılıyoruz? "
    ve
    "Dolandırıcılık ve PONZİ yöntemi ? "
    bunlar borsalarda da işe YARAR medya ile korku yarat malı topla MEDYA ile REFAH yarat faizi düşür KREDİ çektir MALI sat.

KISACASI bunların daha fazlası ve GRAFİKLİ anlatımlar buradan takip edin:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

Komşularım sevdiklerim herks beni REEL yaşamda bilen Herkes şuan üstlerinde Konut YOK...arsa arazi YOK...en son ellerinde kalanları bile ucuza verdiler çıktılar..
    ben hep söyledim altın 130liraydı bas bas bağırdım..

2025te altın ın gramı dolar bazında 2800 usd...
    TRY bazında ise 2000try yi VURABİLİR..

2028-2030 arası ise kimilerine göre 20 000 usd...bana göre 6000usd üzeri bir ALTIN görebilirsiniz..
    işte bu satanist sistemi korumak ADINA zaten devletler Vatandaşın ALTINLARInı İÇ etmeye ÇALIŞIYOR:..

size o VİDEOLARDAKİ yöntemleri MEDYA aracılığı ile uyguluyorlar..

yani KORKUT ve topla..

reklam lara bakar mısınz
    "HIRSIZIN birisi ALTIN topluyor aman ona kaptırmayın bize getirin "

böyle basit yöntemi en SON Dana yavrusu çiftlik bankta yapmıştı..

neyse ALTIN fiziki OLARAK saklanmazsa o KADAR serrt yükselmez....TEKRAR ediyorum anlamayanlar için..

ALTIN fiziki SAKLANMAZSA SERT yükselmez...

MEDYA boşuna ALTINI her ekonomist geçinenleri ekrana aldığında "KARALAYIP kötülemiyor.."
    ekonomi sistemi şeytani düzen yıkılmaya mahkum...

AÇIN izleyin o videoları ..birde bunları:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post2961990

Sadece altınımı fiziki tutmak lazım bana göre asıl dolar da fiziki tutulmalı .kan emicilerden bankalardan 3 kuruş dolarımı bile verirken zorlanıyorlar..yarın oburgün dolar 8-10 tl olsa bankalar dolar yok veremeyeceğiz diyecekler..

6. ERSOY reis

Diyelimki kötü senaryalar gerçek oldu sence viopda USD long açmışların pozlarına devlet karışırmı yoksa ona farklı müsahaleler yaparmı :D anladın sen ne demek istedigimi

7.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    ..neyse ALTIN fiziki OLARAK saklanmazsa o KADAR serrt yükselmez....TEKRAR ediyorum anlamayanlar için.. ALTIN fiziki SAKLANMAZSA SERT yükselmez...
    Batı ülkeleri halklarını Kağıt Altın'a inandırmışlar Kağıt Altın'ı da KağıtPara ile bastırıyorlar.. Asya ülkeleri FizikiAltın'a inanıyorlar, Batı saadet zincirini sürdürmek için Asya'yı FizikiAltın'la beslemek zorunda.. Nereye kadar, soluğu yettiği yere kadar..

Sayfa 344/1000 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •