Sayfa 110/213 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 873 - 880 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Baskıla baskıla...Birkaç gün daha..şu GYO ları biraz daha yukardan vereyim. Gelicem sana...ytd

2. 311 kar gayet iyi.. senelerce zarardan son iki dönme kar açıklıyor güzel şeyler olacak..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    311 kar gayet iyi.. senelerce zarardan son iki dönme kar açıklıyor güzel şeyler olacak..
    bizim mahallede simitçi hasan usta var 3 tekerli arabada simit poça satıyor.yeminle geçen gün defterine baktık...3 ayda 310 bin tl lik mal satmış.....BİZM METEMTUR 252 BİN TL.LİK.....SİMİTÇİ HASAN ABİ 3 TEKERLİ ARABASIYLA 50 BİN TL .LİK.FAZLA MAL SATMIŞ........ÇOOK KOMİK DEĞİLMİ BU İŞLER YAAAA.....

4. trizm bittiği ilk 3 aylık dönemde adana ges ler bu kadar finanse etmiş...kar açıklaması bile psikolojik olarak olumlu...ilaç işinden vazgeçmeleri olumsuz..trizm de atılım mı ? yoksa başka alanlara mı kayacak kurulda karar verirler her halde.

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    bizim mahallede simitçi hasan usta var 3 tekerli arabada simit poça satıyor.yeminle geçen gün defterine baktık...3 ayda 310 bin tl lik mal satmış.....BİZM METEMTUR 252 BİN TL.LİK.....SİMİTÇİ HASAN ABİ 3 TEKERLİ ARABASIYLA 50 BİN TL .LİK.FAZLA MAL SATMIŞ........ÇOOK KOMİK DEĞİLMİ BU İŞLER YAAAA.....
    Sayın egecballh, hisseyi bir çok övüyor bir gömüyorsun. Bizim borsa farklıdır çok kar gelir eksi olur. Zarar yazar tavan tavan gider. Çoğu hisse patron denetiminde zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın egecballh, hisseyi bir çok övüyor bir gömüyorsun. Bizim borsa farklıdır çok kar gelir eksi olur. Zarar yazar tavan tavan gider. Çoğu hisse patron denetiminde zaten.
    haklısın kardeşim..aslnda ben biraz paradoks yaptım.....gömmek için değil.verdiğim örnek ilginç ama gerçek paradoks yani......SONUÇ OLARAK GERÇEK ŞU Kİ : BU HİSSE ŞUANDA BİSTİN EN UCUZ HİSSESİ OLMASI GEREKEN FİYAT İSE EN AZ 30 TL ..ŞAHSİ FİKRİMDİR......ÖZELLİKLE CİMŞİT KARDEŞİM BU HİSSENİN YÜKÜNÜ ÇOOK ÇEKTİ İNŞALLAH AYRILMAMIŞTIR ......ÇÜNKÜ UÇAK HAVA ALANINA YANAŞTI ÇALIŞTI YAVAŞ YAVAŞ KALKIŞA HAZIR..YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    haklısın kardeşim..aslnda ben biraz paradoks yaptım.....gömmek için değil.verdiğim örnek ilginç ama gerçek paradoks yani......SONUÇ OLARAK GERÇEK ŞU Kİ : BU HİSSE ŞUANDA BİSTİN EN UCUZ HİSSESİ OLMASI GEREKEN FİYAT İSE EN AZ 30 TL ..ŞAHSİ FİKRİMDİR......ÖZELLİKLE CİMŞİT KARDEŞİM BU HİSSENİN YÜKÜNÜ ÇOOK ÇEKTİ İNŞALLAH AYRILMAMIŞTIR ......ÇÜNKÜ UÇAK HAVA ALANINA YANAŞTI ÇALIŞTI YAVAŞ YAVAŞ KALKIŞA HAZIR..YTD..
    Güzel katkıların için tesekkürler kardeşim..Faiz kararı öncesi gecen hafta burdaki hisselerimin yarısıyla GYO lara gectim. Güzelde gidiyor..Birkaç güne yine tamamen buradayım insallah...selamlar..

8. Tabiki otomotive verilen düşük faiz tesviklerinden dolayı WOWWO ya etkisiyle birazda YEŞİL lendik..METUR u da YATİRİM HOLDINGE dönüstürseler holdinglesecegiz tamamen.. Genel kurulda ne yapacaklar izleyip görmek lazım...ytd

Sayfa 110/213 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •