Sayfa 468/1012 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Bir akrabam birkaç kez şey ettikten sonra sifonu çekiyormuş su parasından tasarruf ediyormuş
    Bunu ben yapiyorum ama hanimla papas oluyorum. Anlasma yaptik gunde 2 kere de uzlastik.
    Malum 50 yas uzeri prostat basliyor.
    Gunde 20 kere sifona mi basacagiz?
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    TV'de banka hesaplarını boşaltan siber çete haberi var. Çetede polis ve nüfus müdürlüğü çalışanı olması, sahte kimlik üretilmesi, sim kartın yenisinin çıkartılması dikkat çekici.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/vu...undan-41041145
    sim kart olayı beni de ürküttü

Alıntı Originally Posted by indians Yazıyı Oku
    discovery showcase kanalında kupon hastaları diye bir program var denk gelmıssınızdır belkı oda acayıp bir şey..amerıkada bu kupon sıstemı baya iyi yalnız 800 900 dolarlık market alısverıslerını hep kuponla öduyorlar bazen bedava oluyor bazen 30 40 dolar flan evlerının bır odasını veya garajlarını stok yeri yapmıslar flan acayıp bir şey bir gidiyor reyona 100 tuvalet kagıdı 800 dondurulmus gıda 200 diş macunu vs hep uzun sure giden seylere abanıyorlar.
    Tlc de de ayni program var kadin kuponlari oyle bir ayarliyor ki 1000$ lik alisverisi bedavaya getiriyor eksi bakiye cikaran var ama ciddi calisma yapmis kadin uzman olmus artik aldigi seylerin cogu gereksiz aslinda ama bedava alamayinca veya fazla tutunca uzuluyor takinti haline gelmis.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Yakın tanıdığınız biri adına hat kullanmak, erişim zamanını belirli zaman aralığı ile sınırlandırmak, IP (sabit IP kullananlar için) ve ISP kısıtlaması belirlemek eksta güvenlik sağlar. Burada adı çok geçen bir bankada bu güvenlik tedbirleri çalışmıyor, defalarca kendilerine bildirdim, ancak bir türlü güvenlik kısıtlamaları mümkün olmuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bunu ben yapiyorum ama hanimla papas oluyorum. Anlasma yaptik gunde 2 kere de uzlastik.
    Malum 50 yas uzeri prostat basliyor.
    Gunde 20 kere sifona mi basacagiz?
    Syg,
    Akrabamı bile sollamışsın 20 kere iş görüp 2 kere çekmek ha burnumun direği kırılır be

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Eski araba guvenli olmaz.
    Zorunlu trafigi daha pahali olur.
    Sigorta sirketleri sigortalamak istemez.
    Muayenede sorun cikar.
    Bu nedenle orta sinif (golf sinifi) bir araci ortalama 7 yil kullandim.
    Su anda da iki tane 1.6 dizel highline golfum var. Birisi 2012 digeri 2015 model.
    Syg,
    Dsg de sorun ciktimi?

sim kart değiştirnce internet bankacılığı bloke olmuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    sim kart değiştirnce internet bankacılığı bloke olmuyor mu?
    Evet oluyor
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 468/1012 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •