Sayfa 134/211 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Varant 24

1. Elinizde çoksa ve alışınız 0.023 ise her gün yarısını 0.02 satış girin kurtarma şansınız yükselir yok alışınız 0.23 ise yani 23 kuruşsa ne diyeyim
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. evet 0.23 yanlış yazmışım hocam

3. Bu varant aralık vadeli. Garanti yükselirse bu varantta yükselir. Sizce durumlar nasıl? küçük bir değerlendirme alabilir miyim?

4.  Alıntı Originally Posted by shu Yazıyı Oku
    Hocam merhaba. Teşekkür ederim cevap yazdığın için.
    https://i.hizliresim.com/5GX3ql.png
    Varant bu. Yorumunuzu alabilir miyim?
    GRIBE imiş öbür kü olsa şansın sıfırdı. Pazartesi zaman kaybından aynı fiyat da olsa eksi açar tavsiyem ani hareketlerde yarısını azalt en azından ha endeks dönerse zaten kendini kurtarır kara geçersin başka. 0.20 ye yakınlaştıkça azalt bir miktar ile vade sonuna gir yoksa arkadaşın dediği gibi 9.60 lara gider demir atarsa paranın tamamı gider.haftaya aynı fiyatta olsa 0.10-12 arası açar tahminim.11 liralara dayanmalı ki ümit olsun. baştan yanlış yapmışsınız vade kısa olunca stres yapıyor beim havayolu vardı. ilkinde erken sattım maliyeti kurtardım diye ertesi günü ikiye katladı. tekrar girdim yine yarı yarıya zarar dün az zararla kapattım az bir şey kaldı. aralık vade olsa yıl sonu fiyatları yüksek göstermek isteyebilirler. Aralık vadeye inanıyorsan çıkacağına varantı değiştir az zararla. yani kasımları uygun yerden ver Aralığa geç ama volalitesi düşük olur olsun. yarısı ile deneyebilirsin tabi benimkiler tahmin kararı kendin ver.Hisse varantı çok şeylere gebe yorum yapmak zor.

5. vadeye var daha Aralık vade hemen düşmez. yorumlşarım kasım vade idi. Aralığa kadar her şey mümkün rahat ol 9.65 vurup dönecekse de sorun değil önemli olan vadeye yakın 11.20 olması. İnanıyorsan devam sıkıntı yapacaksa sen bilirsin

6.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Yarın borsa çıkarsa garantinin satış varantı olan grist almayı düşünüyorum. 0,12 den yazdım.

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geçende paylaşmıştı ve o sıra varant 0.18 idi satım varantı garanın ertesi günü 12 yi görmeden coştu. Şimdi 0.34 lerde almayı düşünmüştüm nasip olmadı şans

7. teşekkür ederim hocam benimki aralık vadeli... Dün 16 dan Thıka aldım 14 ten zararına sattım 20 oldu. Bu nasıl iş anlamadım gitti. Geçen hafta Cumhurbaşkanımız Katara gitti. Bu hafta biste para girişi olabilir. Bu da garantiyi yükseltir diye düşünüyorum. Sizin elinizde ne var hocam? Bu arada kaç yıldır varant işi yapıyorsunuz.?

8. GRIBC ve GRIBD dayanaklarından dolayı daha avanajlı duruyor. c ile bite 10.20 dayanal D ile biten 10.70 dayanak tabi fiyatıda yüksek .

Sayfa 134/211 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •