Sayfa 776/908 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. trabzondan çok ekmek yedim bereket versin,yazık oldu başakşehir buradan vermez daha şampiyonluğu artık seneye lig başlamadan en iyi kadroyu yapana takılaz , hissede olanlara allah sabır versin, çıkanlar tavsıyem, uluun alsınlar süper blanço gelecek günlerdir baskı var kağıtta yatırım tavsıyesi içermez

2. Kaç dip yer sizce ?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burada güçlü bir grup var. Sampiyon olsa bile fiyat aşırı şişik. Bugun tahta ciddi artı idi. Normal şartlarda şamp. bittiğine göre 5.50,5.70 aralığına süzülmesi lazım. Ancak o fiyatlara bırakacaklarını hiç sanmıyorum.

Bu hisseyi pompalayan idda oynar gibi fanatizmle akılcı yorumlara saldıran hak hukuk cambazları, şimdi hissede olanlara Allah sabır versin deyip ima ile kendilerinin emniyetinden keyif duyanlar. Sizleride unutmadık.
    Ne günlere kaldık ey Gâzi Hünkâr, Katır mühürdâr oldu, eşek defterdâr!

5. burdan hissenin speğini tebrik ediyorum adam tsporun başarısına çok da cömert çıkışlar yaparak baya da güzel kazandırdı sağ olsun.....

hissenin speğinin gösterdiği cömertliği fedekarlığı biraz da futbolcular gösterebilseydi ve liderliği koruyabilseydi üç hafta kala belki de hisse çok rahat çift rakamlarda olabilirdi.....

yazık oldu tsporun hasretle şampiyonluk bekleyen taraftarına ve kulübüne....kaç yıl sonra güzel bir şampiyonluk yaşayacaktı....bir beşiktaşlı olarak bu sene çok istedim ts. un şampiyon olmasını......

nasip artık bu satten sonra başakşehir bırakmaz..........

6. derinlik görebilen var mı arkadaşlar tabanda kaç lot var

Alıntı Originally Posted by luletasi Yazıyı Oku
    derinlik görebilen var mı arkadaşlar tabanda kaç lot var

Arkadaşlar UEFA’nın Ceza konusu belli olmadı bildiğim kadarıyla.
    Tspor şampiyon olsaydı UEFA ceza vermezdi ama bu durumda ceza gelebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Kaç dip yer sizce ?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dentıcı olarak tahminim 9 dip yönünde ama, dahada az olabilir....

Sayfa 776/908 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •