Sayfa 788/908 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Öyle yada böyle, TS Sportiflerin en arkasında yer alacak. GS, BJK bu fiyatlarda kalırsa TS de 2.5 altına inecek. GS, BJK 2.40 ların daha da altına inerse, TS de onların arkalarında yer alacaktır. Dua etsin ki onlar yūkselsin. (Sadece tahmindir, ytd.)
    TS de yeterince operasyon yaptılar, yavaşca uzuyorlar bence
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Oraya kadar indirmezler,3 belki,çünkü FB'nin düşmediği yerde bu oralarainecek gibi değil,ha borsa geçenki gibi 6000 puan düşerse bir ihtimal,yani endexsin 100 altına sarkması gibi...ytd.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 8-9 liraken burda 1-2 kişi dikkatli olun diyordu şimdi herkes yazıyor 😂😂😂 ytd.

3. bu ne biçim bir hisse bu gün ile beraber düşüş 8 gün oldu endks düştü hisseden hemen pireden yag çıkarmak gibi işlem oldu ilğinç olan çıkarken de düşerken de dünya kadar işlem oluyor hissede ne para girişi var ne de para çıkışı gel de içme misali ......

4. O tarihlerdeki yazılara dönūp bakarsanız, o bir iki kişi arasında benim yazımı da görūrsūnūz.
     Alıntı Originally Posted by Pala4545 Yazıyı Oku
    8-9 liraken burda 1-2 kişi dikkatli olun diyordu şimdi herkes yazıyor ytd.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ağustos ayının içinde iyi bir alim fırsatı olur nakitte olanlara.tahmini beklentim böyledir.

1.02 den 9 lara çıkaran kimse inanın çok daha düşük rakamlara da düşürürler. Şuana kadar kim nerden sattıysa karlı çıktı. Ben ce arkadaş tahmini iyi niyetli. Kızmayın ama ben 2 altını bile göreceğini düşünüyorum. 1.5-2.00 arası bir yer ilk durak.
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Oraya kadar indirmezler,3 belki,çünkü FB'nin düşmediği yerde bu oralarainecek gibi değil,ha borsa geçenki gibi 6000 puan düşerse bir ihtimal,yani endexsin 100 altına sarkması gibi...ytd.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

7. bu hissenin yapımcısına ne demek gerekir adamım kafada bir kaç çivisi eksik gibi kademelerde al satlara bakılırsa sanal al satlar bunun yanında sıfır çeker. kuyudan su çeker gibi kepçe ile alıyor kepce ile dagıtıyor fiyat ve kademeler adamın hiç umrunda degil..........

Sayfa 788/908 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •