Sayfa 568/1000 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Kap da bulamadım bu haberi
    Osmanlı menkul mail attı. İhracı yapan ak yatırım.
    ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. için 22 TEMMUZ PAZARTESİ günü aynı anda üç adet Borçlanma Aracı ihracının talep toplamasını planlamaktayız.

v 134 Gün Vadeli ve İskontolu Bonoda Yıllık Basit %27,50 getiri öngörülmektedir.

v 212 Gün Vadeli ve Sabit Kuponlu Bonoda Yıllık Basit %29,50 getiri öngörülmektedir.

v 546 Gün Vadeli ve Değişken Kuponlu Tahvilde Her Kuponda %30,00 Yıllık Basit ya da TRLIBOR + %5,50 Ek Getiriden Yüksek Olanı öngörülmektedir.

Nitelikli Yatırımcılara Satış* şeklinde gerçekleşecek ihraçlara ilişkin detayları aşağıda bulabilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Kap da bulamadım bu haberi
     Alıntı Originally Posted by Semadirekppf Yazıyı Oku
    Osmanlı menkul mail attı. İhracı yapan ak yatırım.
    ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. için 22 TEMMUZ PAZARTESİ günü aynı anda üç adet Borçlanma Aracı ihracının talep toplamasını planlamaktayız.

v 134 Gün Vadeli ve İskontolu Bonoda Yıllık Basit %27,50 getiri öngörülmektedir.

v 212 Gün Vadeli ve Sabit Kuponlu Bonoda Yıllık Basit %29,50 getiri öngörülmektedir.

v 546 Gün Vadeli ve Değişken Kuponlu Tahvilde Her Kuponda %30,00 Yıllık Basit ya da TRLIBOR + %5,50 Ek Getiriden Yüksek Olanı öngörülmektedir.

Nitelikli Yatırımcılara Satış* şeklinde gerçekleşecek ihraçlara ilişkin detayları aşağıda bulabilirsiniz.
    Doktor,

Siz nitelikli yatırımcı mısınız?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Doktor,

Garanti factoring bono alirken o statude aldim.. nedir bunu belirleyen madde?

4.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Tüm bankalardaki varlık +1m

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Doktor,

Daktır kirli çıkıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Doktor,

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    1 milyon TL likit varlık. Aslında buna nitelikli yerine metelikli deseler daha iyi olurmuş.

Benim bildiğim ÖSS giriş puanına göre tıp doktoru yeteri kadar nitelik barındırır
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Nitelikli yatırımcı formunu dolduran herkes nitelikli oluyor. Kanıtlamak zorunda değilsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by Semadirekppf Yazıyı Oku
    Nitelikli yatırımcı formunu dolduran herkes nitelikli oluyor. Kanıtlamak zorunda değilsiniz.
    Evet ama cezası var yanlış beyan vermekten.

Sayfa 568/1000 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •