Sayfa 928/960 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 500 oldu 01.09 da.kap haberlerinde var bu. Bu işte bir iş var bakalım.
     Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 350 milyon, ulaşılacak sermaye 350 milyon.. yani tavana kadar kullanmışlar..
    30 Ekim'de Genel Kurul varmış.. Orada sermaye tavanı artışı gelirse, SPK'ya başvuru öncesi bedelli oranını da değiştirebilirler..
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 500 oldu 01.09 da.kap haberlerinde var bu. Bu işte bir iş var bakalım.

Sermaye tavanın 500 milyona çıkarılması için spk ya yapılan başvuru spk tarafından onaylanmış 1 eylülde de kap a bildirilmişti.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/872786

Ancak bedelli için gönderdikleri kap ta ise kayıtlı sermaye tavanını 350 milyon yazmışlar. Bir yerde yanlışlık var da neyse. Sehven der düzeltirler.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882919

Yatırım tavsiyesi içermez...

3. Ben bekliyeceğim şahsen. TTK 376 ya göre alınacak önlemler için 80 milyon düşük bir rakam. Eğer bana 80 milyon TL yetiyor diyorlarsa bu da olumlu algılanabilir, zaten bir de yabancı ortak açıklaması vardı.
     Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Sermaye tavanın 500 milyona çıkarılması için spk ya yapılan başvuru spk tarafından onaylanmış 1 eylülde de kap a bildirilmişti.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/872786

Ancak bedelli için gönderdikleri kap ta ise kayıtlı sermaye tavanını 350 milyon yazmışlar. Bir yerde yanlışlık var da neyse. Sehven der düzeltirler.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882919

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yüksek kar mı açıklayacak yoksa. Başka yorum gelmiyor aklima

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yönetim kurulu ayın 30 unda toplanmayacak miydi. Bugün alınmış gözüküyor karar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bedelliye sevineceğim aklıma gelmezdi ama bu şirketin cidden cook ihtiyacı vardı. ..

7.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Ben bekliyeceğim şahsen. TTK 376 ya göre alınacak önlemler için 80 milyon düşük bir rakam. Eğer bana 80 milyon TL yetiyor diyorlarsa bu da olumlu algılanabilir, zaten bir de yabancı ortak açıklaması vardı.

Ben sermaye azaltımı ile eşanlı sermaye arttırımı bekliyordum. Üstelik eylül 1 de sermaye tavanını 500 milyona çıkarılması işlemi spk tarafından onaylanmış iken 350 milyon yazmaları kafa karıştırdı.

Yabancı ortak açıklaması yaparken 26 milyon civarı hisseyi piyasaya verdi (muhtemelen de anlaşmalı kişi ya da kurumlara) Bu bedelli geleceğinin habercisi idi benim için ama bedelli oranı düşük geldi. Neyse bakalım nasibimizde ne var.

8.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Yeni geldiğiniz belli,

Davut'ta da zaman sorunu yok.

Zamanla tanırsınız..

is the average of five people around the human..
    patron ters köşe yapmayı sever,

zamanla tanıyacaksınız..

is the average of five people around the human..

Sayfa 928/960 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •