Sayfa 146/200 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. 15.81 giriş yaptık.herkese bol kazanç

2. Bekleyen kazanacak,defter değerinin çok altında ,işlem görüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by afacanizmit Yazıyı Oku
    Bekleyen kazanacak,defter değerinin çok altında ,işlem görüyor.
    Değerli dostum milleti zehirleme bu kağıt 30-35 kuruştan 35 liraya çıkarıldı bende 28 liradan aldım 52 milyon kar açıklayınca 7 liradan zor bela çıktım o 52 milyon ne oldu dedim zararlarımızı kapattık dediler e o zaman zararlarınız varsa neden bu kadar kar açıkladınız dedim sus pus oldular cevap yok senin anlayacağın makyaj yap kandır ve geçir ,allah bin türlü belalarını versin haram zehir zıkkım olsun ben yandım başkaları yanmasın ,sen burada vebal alma kardeşim bu ahlara ortak olma

4. BIST in PD / DD EN DÜŞÜK HISSELERINDEN ILK 7 TANESI :
    NTHOL : 0.30
    TRGYO : 0.37
    ISCTR : 0.41
    THYAO : 0.42
    AKSGY : 0.42
    YESIL : 0.43
    HALKBANK : 0.46
    Evet bunların bircogu Sektöründe Turkiye nin en iyisi...hatta 1 numarası.. Ama bugün icin fiyatları böyle ! Bu sirketlerin hicbiri icin kotü yada bu fiyatları hak ediyor denilemez..Nitekim yavas yavas degerlenmeye de basladılar.. piyasa eninde sonunda gercek degerlerine getirecektir..Sabirli olan ve bu ülkeye inananlar hep kazanacaktır !.. YESIL YHO icinde bu böyle olacaktır..Bu PD / DD
    ni asla hak etmiyor... izleyip gorecegiz.....ytd

Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    BIST in PD / DD EN DÜŞÜK HISSELERINDEN ILK 7 TANESI :
    NTHOL : 0.30
    TRGYO : 0.37
    ISCTR : 0.41
    THYAO : 0.42
    AKSGY : 0.42
    YESIL : 0.43
    HALKBANK : 0.46
    Evet bunların bircogu Sektöründe Turkiye nin en iyisi...hatta 1 numarası.. Ama bugün icin fiyatları böyle ! Bu sirketlerin hicbiri icin kotü yada bu fiyatları hak ediyor denilemez..Nitekim yavas yavas degerlenmeye de basladılar.. piyasa eninde sonunda gercek degerlerine getirecektir..Sabirli olan ve bu ülkeye inananlar hep kazanacaktır !.. YESIL YHO icinde bu böyle olacaktır..Bu PD / DD
    ni asla hak etmiyor... izleyip gorecegiz.....ytd
    Kamil Engin hala toplayamadi, hızlı hareketlerle korkutup mal toplamaya calisiyor. Ama cok ucuz kaldi kagit, toplayim derken mal kaybediyor. WOWWO nun arzini aciklarlar gibi bu aralar artik.

6.  Alıntı Originally Posted by Erendiz06 Yazıyı Oku
    Kamil Engin hala toplayamadi, hızlı hareketlerle korkutup mal toplamaya calisiyor. Ama cok ucuz kaldi kagit, toplayim derken mal kaybediyor. WOWWO nun arzini aciklarlar gibi bu aralar artik.
    Aynen..yabancı satışı varmış izlenimi veriyorlar..kafa karıstırarak bıktırarak ve korkutarak satış yapmaya zorluyorlar.. yakinda kokusu cıkar bu entrikaların ! YAPILANMA , ORTAKLIK TEKLIFI..yada WOWWO ile ilgili bir haber...ytd

7. Derinliği olmayan hissede yabancının işi ne? Yersen...

Sayfa 146/200 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •