Sayfa 678/773 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Bence vardir sn andrei28

Ama malesef fiyat hareketleri ve global piyasalar hepimizin moralini alt ust etti

İns bu gunler de gececek

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugünler tabiki geçecek sn sagopa.
    İnsanlar bistte yaşanan düşüşü görmüyor sanırım,
    Tek odaklandıkları yer safkr.
    Koca Tüpraş 67 TL olmuş, safkr yine iyi dayandı.
    2008 krizinde hisse fiyatları hemen hemen 10' bölünmüş gibi fiyatlanmış.
    Öyle bir krize girerse dünya safkr 2 TL de kalmaz 0.40 kuruş olur. YTD.
    Bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bugünler tabiki geçecek sn sagopa.
    İnsanlar bistte yaşanan düşüşü görmüyor sanırım,
    Tek odaklandıkları yer safkr.
    Koca Tüpraş 67 TL olmuş, safkr yine iyi dayandı.
    2008 krizinde hisse fiyatları hemen hemen 10' bölünmüş gibi fiyatlanmış.
    Öyle bir krize girerse dünya safkr 2 TL de kalmaz 0.40 kuruş olur. YTD.
    Bol kazançlar.
    Goruslerinizin buyuk kismina katiliyorum fakat safkr bu surecte bence negatif ayristi...soluksuz taban serisi hic yakismadi..

Yalniz oyle hisseler var ki komedi otesi fiyatlaniyor..misal tkfen kasada 4 milyar tl nakiti var,piyasa degeri 4,5 milyar tl

Saka gibi ama gercek

3.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Goruslerinizin buyuk kismina katiliyorum fakat safkr bu surecte bence negatif ayristi...soluksuz taban serisi hic yakismadi..

Yalniz oyle hisseler var ki komedi otesi fiyatlaniyor..misal tkfen kasada 4 milyar tl nakiti var,piyasa degeri 4,5 milyar tl

Saka gibi ama gercek

2008 krizinde GARAN grafiği bu şekilde.
    Bütün olasılıklara maddi ve manevi hazırlıklı olmamız lazım.
    İnşallah bu virüs krizini çabucak atlatırız da huzursuzluklarımız biter.

4. Arkadaşlar tartisirken birşeyi gözden kaciriyorsunuz biriniz Tüpraş i biriniz Tekfen i örnek vermişsiniz bu hisse gib te ve 15 hisse var gibte bakın bakalım çok okuyup çok arastiriyorsunuz ya herkese cahil diyorsunuz ya bu 15 hissede safkar kadar düşen bir hisse var mı elma ile armutu karşılaştırmak yerine . eyvallah küresel kriz dedikleri virüs var ama bu ne ya resmen oyuncak ettiler hisseyi 7 gün taban nedir ve bu tabanlar ortalama 100-200 bin lot ile oldu dün 1 milyon lot ile hisse yerinden oynamadi burdan da şu sonuca varıyorum ben şirket ne kadar sağlam olursa olsun Ne kadar iş yaparsa yapsın patronu ve anlaştığı kurumlar açgözlü olduğu müddetçe gitmez bunun virüsle alakalı olan kısmı en fazla yüzde kırıklık kisim yatırım tavsiyesi değildir....

5.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tartisirken birşeyi gözden kaciriyorsunuz biriniz Tüpraş i biriniz Tekfen i örnek vermişsiniz bu hisse gib te ve 15 hisse var gibte bakın bakalım çok okuyup çok arastiriyorsunuz ya herkese cahil diyorsunuz ya bu 15 hissede safkar kadar düşen bir hisse var mı elma ile armutu karşılaştırmak yerine . eyvallah küresel kriz dedikleri virüs var ama bu ne ya resmen oyuncak ettiler hisseyi 7 gün taban nedir ve bu tabanlar ortalama 100-200 bin lot ile oldu dün 1 milyon lot ile hisse yerinden oynamadi burdan da şu sonuca varıyorum ben şirket ne kadar sağlam olursa olsun Ne kadar iş yaparsa yapsın patronu ve anlaştığı kurumlar açgözlü olduğu müddetçe gitmez bunun virüsle alakalı olan kısmı en fazla yüzde kırıklık kisim yatırım tavsiyesi değildir....
    Hocam kimseye cahil dedigimiz filan yok,biz kimiz ki etrafi kucumseyelim boyle..hic haz etmem,ne bana yapilmasini ne de kendimin yapmasini

İkincisi safkr icin digerlerinden negatif ayristi diye de belirtmisim yazimda,tekrar okursaniz eger goreceksiniz..

Tkfen tuprs tabi ki de mukayese bile edilmez,mukayese eden kisi agir hata yapar..yalniz sacma sapan fiyatlamalardan bahsettim,amac bu idi

6.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tartisirken birşeyi gözden kaciriyorsunuz biriniz Tüpraş i biriniz Tekfen i örnek vermişsiniz bu hisse gib te ve 15 hisse var gibte bakın bakalım çok okuyup çok arastiriyorsunuz ya herkese cahil diyorsunuz ya bu 15 hissede safkar kadar düşen bir hisse var mı elma ile armutu karşılaştırmak yerine . eyvallah küresel kriz dedikleri virüs var ama bu ne ya resmen oyuncak ettiler hisseyi 7 gün taban nedir ve bu tabanlar ortalama 100-200 bin lot ile oldu dün 1 milyon lot ile hisse yerinden oynamadi burdan da şu sonuca varıyorum ben şirket ne kadar sağlam olursa olsun Ne kadar iş yaparsa yapsın patronu ve anlaştığı kurumlar açgözlü olduğu müddetçe gitmez bunun virüsle alakalı olan kısmı en fazla yüzde kırıklık kisim yatırım tavsiyesi değildir....
    Ha bu arada evet arastiriyorum,siz de isterseniz izmir metrosu isini bi arastirin derim

7.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Sy Ali61, üşenmedim GİP te işlem gören bazı hisselerin grafiklerini ekrana topladım.
    Safkar gibi hepsi de aynı kaderi paylaşmış. %50'e yakın düşüş meydana gelmiş.
    Türpaş'ın THYAO'nun pegasus'un oyuncak olduğu bist'te bu hisseler iyi bile dayandı.
    Amacım tabiki safkr ile büyük hisseleri karşılaştırmak değil, ancak ülkenin en değerli şirketleri bile %50 düşmüşken safkrın düşmemesi olanaksızdı, bunu anlatmaya çalışıyorum. Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Ha bu arada evet arastiriyorum,siz de isterseniz izmir metrosu isini bi arastirin derim

Amaç burda birbirimizi kırmak üzmek değil hepimizin parası eriyor yazdığım yazıda da belirttim ne kadar iş alırsa alsın o işleri de yapsın ama buna karşılık verecek olan patron ve anlaştığı kurumlar dün iki seans saat aralığında yarım sar saat tavan gösterdi ve istedikleri alıcı gelmeyince geri cektiler benim bahsettiğim bu ve benzeri konular eyvallah şirket çalışıyor iş yapıyor sorun surda istedikleri gibi at koşturuyorlar dün kurul olmasa yine tabandi mesela hep pohpohlarsak olmaz bence olumsuzluklari da yazalım ben hep aradığımda şirketi bütün portallari okuyoruz diyorlar ben sadece iyiniyetli değiller diyorum ve görüyorum da kendi adıma yatırım tavsiyesi değildir....

Sayfa 678/773 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •