Sayfa 458/853 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Sn delikan sen kendini millete dusman ettirdin, ben seni cozemedim,tamam grafik atiosn bilgilendiryosn ne guzel seyler bunlar, peki devaminda niye ciddiyeti bozup milleti gicik ediyosun??? Saka yap hep yap ama benim ustumden onun ustunden ne gerek var ??? Bak ne guzel topic var hareketli kimimiz cahil(BEN) kimimiz bilgilenme kimimiz bilgilendirme amacli burdayiz seygilar hepinize!!! Bu vicdansizdan karli cikicaz insallah hepimiz kazanicaz (mipaz)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Sn delikan sen kendini millete dusman ettirdin, ben seni cozemedim,tamam grafik atiosn bilgilendiryosn ne guzel seyler bunlar, peki devaminda niye ciddiyeti bozup milleti gicik ediyosun??? Saka yap hep yap ama benim ustumden onun ustunden ne gerek var ??? Bak ne guzel topic var hareketli kimimiz cahil(BEN) kimimiz bilgilenme kimimiz bilgilendirme amacli burdayiz seygilar hepinize!!! Bu vicdansizdan karli cikicaz insallah hepimiz kazanicaz (mipaz)
    Sen başlattın ama..

Bana troll dedin..

özür dile.. özür konusunu kapatalım..

Haa.. bir de grafikleri nereden aldığımı öm ile sorana söylerim dedim.. Sadece iki kişi sordu..

Deme ki grafiklere bakmakla işiniz yok..

Bir de bu arada.. Son verdiğim grafiği anlayabildiniz mi.. ? Çözebildiniz mi..?

Var mı soracağınız bir soru.. ?

3.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sen başlattın ama..

Bana troll dedin..

özür dile.. özür konusunu kapatalım..

Haa.. bir de grafikleri nereden aldığımı öm ile sorana söylerim dedim.. Sadece iki kişi sordu..

Deme ki grafiklere bakmakla işiniz yok..

Bir de bu arada.. Son verdiğim grafiği anlayabildiniz mi.. ? Çözebildiniz mi..?

Var mı soracağınız bir soru.. ?
    Sayın Delikan 3 defadır size yorum yapmanız yönünde ricada bulunuyorum. Bu 4. olacak ama hiç önemli değil. Konfüçyüs ne demiş “bilginin sahibi oldum mu? Bilmiyorum”. Ama ben bir türlü sahip olamıyorum. Lütfen son paylaştığınız grafik ile ilgili yorumunuzu alalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    Sayın Delikan 3 defadır size yorum yapmanız yönünde ricada bulunuyorum. Bu 4. olacak ama hiç önemli değil. Konfüçyüs ne demiş “bilginin sahibi oldum mu? Bilmiyorum”. Ama ben bir türlü sahip olamıyorum. Lütfen son paylaştığınız grafik ile ilgili yorumunuzu alalım.
    Güzel soru sn cebibur.

İyi bir takipcim olan ve kendisini çok iyi geliştiren sn Mestan25 diye bir arkadaşımız var..

Arada bir uğrar bu topiğe. Ya gelince söyleyin.. ya da kendisine bir öm yazın, gelip okusun grafiği size..

Emin olun.. Ben ne diyeceksem aynısını der..

5.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    aytek aytek..

bak şimdi grafiğe..

17.07.2017 tarihine bak grafik üzerinde..

Kalbimi kırıyorsunuz.. ben size nasıl yardımcı olurum diye karşılıksız paylaşım yapıyorum.. azıcık neşelenin diye espiriler yapıyorum..

Ama siz benim kalbimi kırıyorsunuz..

Küstüm size.. Yarın da yazarım.. bir daha da yazmam.. terk-i diyar ederim buraları..
    Sen aslinda bu grafigi yorumluyacanda acaba var sende ya olmazssa diye cubbeli gibi baskasina atiyon topu ama akillica

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Arada bir uğrar bu topiğe. Ya gelince söyleyin.. ya da kendisine bir öm yazın, gelip okusun grafiği size..
    Ama rica edin ha.. Öyle "gel oku" demeyin..

7. Hadi hadi buckigham duku kirma bizi yorumla lutfen sen bizim kusurumuza bakma cahiliz biz

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by aytek76 Yazıyı Oku
    Sen aslinda bu grafigi yorumluyacanda acaba var sende ya olmazssa diye cubbeli gibi baskasina atiyon topu ama akillica
    Geç bunları aytek.. Sığ espiriler bunlar..
    Derin espiriler yap yapabiliyorsan.. Hem gülelim hem öğrenelim..

1. ) Yanılmaktan korksaydım T/a ile uğraşmazdım.
    2. ) Yanılmaktan korksaydım.. o grafiği zaten çizmezdim.
    3. ) üç
    4. ) Dört
    5. ) Beni takip edip, öğrendiklerine kendi çabalarıyla yenilerini ekleyen birisinin neler yazabildiğini görmenizi istedim.

Sayfa 458/853 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •