Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 67/119 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 529 - 536 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. GEÇEN hafta önceki hafta ne yazmıştım BORSA bu aralar REVAÇTA değil kaybetmemeniz İMKANSIZ bu fiyatlardan
    YOK ERSOY çıkmaz dedi yok ersoy böyle DEdi yok ersoy söyle dedi
    BIRAKIN bunları geçen haftadan bugüne DOLAR-TRY den kazandıklarım HARİÇ
    sadece PETROLDEN biraz realizasyon yaptım şuan petrolun bıraktığı KAR 17400 DOLAR
    BORSADA bu rakamı kazanmak içn İYİ ter atmam gerekirdi

####
    Bu kadarınıda saklıyorum petrol 70 doları vursun BASARIM
    NE demiştim PETROL bu yılın ve 2019 un FAVORİSİ olacak demedim mi?
    BORSAda şuan SATAMAMAZLIKTAN nasıl pazarlayacaklarını şaşırmış Spekler cirit atıyor ben çevrede Yeni yetme gençler görüyorum hayatlarında ilk DEFA borsaya girmişler AZICIK kazanmışlar AĞızlarının suyu akıyor ağbi daha gider falan diyorlar bende diyorum ki biz bu yollardan 18 yaşımızda geçtik hatta daha öncesi 10 yaşımda borsa izlerdim dedim.

BAKIN ALTIN dediğimde KAÇ dolardı ?
    1251 dolardı şuan 1330lara gidecek demedim mi ?
    2019-2018 sonlarında 1618 doları kıracak diyorum O da gerçekleşsin sizlere KALSIN borsanız bir daha KALDIRAÇ lı piyasa hariç FİNANS sektörüne tövbe ederim Çünkü hayatımın vurgunu yapmış olurum
    KEŞKe diyorum petrolde biraz daha fazla yatırsaydım
    şuan 17400 dolar değil 174 000 dolar kazanmıştım

#####
    halen BORSADA ISRARCIYSANIZ SP500 2801-2850 arası SHORT öneririm HEMDE "BIG SHORT "
    yukarıda filminden kareler paylaştım youtube sağolsun
    izlediniz mi şifreleri paylaştığım ondan önceki videoları umarım izlemişsinizdir
    PETROL =200 DOLAR
    ALTIN =1618 dolar ı geçerse 2300 dolara FIRLAR.

2. Delta hocam, jüri kararını yorumlar mısınız?

3. KARALA karala senin fikirleri de söyle o zaman millet delikanlı görsün?
    kim kaçak dövüşüyor?
    fikirlerimin arkasındayım.
    yola devam Belli noktalarda sat al yapılır bunu unutma
    Benim şuan yatırım konum SP500 hedef yükselttim baktım TR içinde Faiz rallisi başlayacak BOrsada mal taşıyan yine Vatandaş olacak uzak durmak en mantıklısı açın bakın grafiklerime ALTIN petrol borsa GÖnDERİ no:162
    şuan gönderi numarası 532 olmuş
    ####
    PETROL şuan 62,30 u geçmek için uğraşacak geçerse rahatça yarın 64,05 e dokunur unutmayın 1 LOT petrol ile her 1 dolar artış veya düşüşte 100 dolarınız cepte
    kaldıraç oranını siz ayarlıyorsunuz ki kaldıraç bir önemi yok çünkü
    örnek USDTRY al sat yapacaksınız pozisyon açmak için 1LOT işlem için 1/500 kaldıraçta 200 dolar teminat yeterliyken 1/100 kaldıraçta 1000dolarınız olması gerekli "KALDIRAÇ kar zarar miktarınızı etkilemez " bunu daha vatandaşa öğretemedik
    millet kaldıraç yüksekse çok zarar veya çok kar edeceğini sanıyor
    bu yanlıştır BU işlerde kazancı ve ya zararı fiyatın kaç pips oynadığı etkiler
    KALDIRAÇ sadece sizin daha az teminat kuıllanmanızı sağlar YANİ yüksek KALDIRAÇ = avantajdır
    ancak kaldıracınız isterse 1/10 olsun mutlaka pozisyonunuz zarardaysa kenarda belli bir oranda paranız olmak zorundadır

####
    dediğim gibi ben ingilterede hesap açtım isteyen amerikada açar
    isteyen rusya da isteyen çinde isteyen malezya isteyen singapur da açar
    ####
    ancak şuan FAİZ gelmiş %15 e
    BU faiz ile ALIŞVERİŞ yaparken para harcarken DAHİL iki kez düşünmek gerekli

örnek 100 000 harcama yapacaksınız MAL aldınız otomatik olarak MAL taşıdığıınız için AYLIK 920 TL faiz zararı yazıyorsunuz OTOMOBİL alıyorsunuz mesela veya Evinizi yenileyeceksiniz veya YAZLIK için tadilat yapacaksınız
    TEK tavsiyem faizler %10 un altına inmeden HARCAMA yapmayın
    kendinizi ENAYİ yerine KOYDURTMAYIN
    GEREKİRSE GEZMEYİN tozmayın yani harcamayın
    örnek bir arkdaş eşi çocukları tatile gidecek sadece YOL masrafları 20 000 dolar yuh dersiniz değil mi ?
    gitme dedim köyüne git kafa dinle SİSTEM in KÖLEsi olma
    tahmin edin ne oldu yeni kişiler tanıdı Sİstemin kölesi olmamış köyünde mutlu insanlar gördü
    bundan sonra TATİLLERE eşi ile köye gidecek

####
    bakın sistem size HARCATMA peşinde
    cebinizdekinde gözü eğer cebinizdekini alırsa Daha iyi daha ÇALIŞKAN köleler olursunz söz dinlersiniz
    ancak sistem tarafından kandırılmadıysanız
    köle olmaktan kurtulur artık özgür olursunuz
    ####
    yıllarca yurtdışında yaşadım sonuç ne ? kazndık ettik ancak düşünüyorum ben bunları zaten finans sektöründe kazanabilirdim belki.
    gençler ülkemizde eğitimsiz
    Cem yılmazın bir videosu vardı:
    japonun telefonu ile bizim SİMİTçinin telefonunu anlatıyordu
    gerçek HİÇ abartı yok gerçek
    allahın japonunun cebinde DAHA bu zamanda kapaklı tlf var
    özellikleri onlara yetiyor ama android vs.. fakat şuan oradaki fiyatları 180dolar 150dolar değişiyor
    bize bakalım simitçinin cebinde (çünkü hongkong borsasında susam fiyatını takip ediyor sanki )
    iki tane toplam değeri 3000tl veya 5000tl bilemedik cep telefonu var
    HAT larının Faturası vs. bu konuya girmiyorum bile
    ARTIK ne yapıyorsa.
    SIRF gösteriş insanı olduk SOKAKtaki VALE ye bakın ağız nasıl laf yapıyor 10tl için ama cepte 3000tl lik telefon
    video:

https://www.youtube.com/watch?v=yYkHgXXrFII

###
    neyse VALE de bizi GAZLIYOR adamın yanına Aynı gün bakın buraya dikkat
    3 farklı araçla gittik öğlen vakti saat 5 gibi ve 20:00 sonrasında
    ARACA göre muameleye bakın : HOŞGELDİNİZ vay ne karizma araba en güzel yere çekeyim abime
    2.araç (kapıya bile geç geliyor ) al ağbi bunu kaybetme"
    3.araç (araç kirli ama iyi ) ağbime yıkatayım mı yarım saate hazır olur

####

yeminle ülke olarak TV nin oyuncağı olduk ya
    yine cem yılmazın bı konuda bir videosu var
    SOnradan gurme diye
    ymeek programları meşhurdu bir ara
    ne oldu herkes yemek yapmaya koştu aman bir tArifler YOK fırında portakallı ördekler vs..
    sonuç programlar bitti AYNI ablaalar kurufasulyeye döndü
    ####

şimdi TV ye bakın programlara bakın RUKNETTİN dayı vatan kurtarıyor terörist öldürülüyor
    sokaktaki gençlerin yürüyüşleri değişti YEMİN ederim
    AYNI kuru fasulyeci ablalar vatan kurtarma naraları atıyor

ya bırakın bunları kapatın televizyonu
    açın bakın yabancı HABER kanallarını azıcık gerçekleri görün

YOK ersoy bunu demiş yok ersoy bunu dememiş
    KARDEŞİM ERSOYun bunları söyleyip düşünecek FİKİR üretecek BEYNİ var sizin
    FİKİRLERİNİZ bu CEM YILMAZ videosundaki İKİ YAVERİNİ yanına ALAN .... gibi dahi yok
    yani fikriniz bu anlatılan şey gibi bile yok..
    örnek video :
    https://www.youtube.com/watch?v=aus073q4wbM

(bu yazdıklarımı okuyunca lütfen yüksek puan veriniz karalama yapanlara inat)

####
    neyse USDTRY Short çekme düşüncesindeyim KIRDI kıracak veya üst kademeleri beklerim short için kısa vade TAbii sonra bana vay dolar şöyle olur demedin mi deyip neden satıyorsun demeyin FOREX =kısa vadelidir maksimum 3 gün-5gün

####
    şimdi bırakın bu BEYİN yıkama ve yıkatma TARTIŞMA programlarını bile izlemeyin
    Adamın 3 tane tlefonu var her birindeki DAKİKA SMS va GB ları küçük bir köye bir AY YETER ama her ay %20 şer kullanıyor neymiş BORSA takip ediyormuş
    kardeşim VER dedim ben kullanayım en azından
    BOŞA gidiyor işte böyle herşeyimiz
    ülkede LASTİK üreten fabrika var bizim ülkede ancak ürettikleri ÇİNden gelen lastikten daha pahalı nasıl iş demez mi insan?
    ÇİNDE iş gücünün 1 adet lastiğe etkisi mi bu? yoksa çinde makine üretmiyor mu? el işçiliği var ulan bunda diye SORMAZLAR İŞTE bizim milleteimiz.

#####
    jüri kararı beklendiği gibiydi
    Zaten bi kaç olaydan beraat edeceği ve diğerlerinden suçlu çıkacağı belliydi
    sonuç günah keçisi yandığıyla kalacak
    REZA ya gelirsek ömür boyu amerikan hapishane sistemini verdiği yüksek rüşvet ile bozan tek adam olarak TARİHE geçti.izlemediniz mi videolarını?

ERSOY bey yine bağlayıcı müthiş bir yazı ,okumadan geçemiyoruz artık sayfaları ,okuyunca kendimize güvenimiz geliyor ,gerçekten dediklerin gibi mal dağınık olan gitmiyor aksine toplu ve pahalı hisseler daha da pahalılaştırılıyor.bu fiyatlardan giren çıkamaz.dediğiniz gibi forex üzerinde işlem yapmak şuan daha mantıklı.bitcoin aldım geçen hafta 260 dolarlık minik coinlerden şuan hesabım 2078 dolar oldu.bu konuya ne diyeceksiniz.? neredeyse 8 misli kazanç yazdım ve hiç birşeyden anlamadan girdim.

5. RYSAS,ESCOM,BRMEN aylık grafiklerden şiddetli alım sinyali verdi##
    bakalım ikincil ay sonunda sağlam fiyatlanacak mı? bende izlemediğim hisseler sisteme takıldılar

####
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...66#post1492766

6.  Alıntı Originally Posted by RUTINOGLU Yazıyı Oku
    ERSOY bey yine bağlayıcı müthiş bir yazı ,okumadan geçemiyoruz artık sayfaları ,okuyunca kendimize güvenimiz geliyor ,gerçekten dediklerin gibi mal dağınık olan gitmiyor aksine toplu ve pahalı hisseler daha da pahalılaştırılıyor.bu fiyatlardan giren çıkamaz.dediğiniz gibi forex üzerinde işlem yapmak şuan daha mantıklı.bitcoin aldım geçen hafta 260 dolarlık minik coinlerden şuan hesabım 2078 dolar oldu.bu konuya ne diyeceksiniz.? neredeyse 8 misli kazanç yazdım ve hiç birşeyden anlamadan girdim.
    Ersoy efendi sana delikanlı gibi yazdık ama sen anında sildirmişin..
    Nasıl bir ruhsal problemin varsa artık böyle farklı nicklerle yazıp kendini çok belli ediyorsun..
    90 binden beri çöküş diye bekleyip, hayatı terste geçmiş biri olarak, vatandaşın %90 dan fazlasının soyulduğu kaldıraçlı işlemleri pazarlıyorsun sabah akşam..
    Bende diyorumki senin kehanetlerin tıpa tıp “Maya takvimi bitti,kıyamet kopacak “ diye bizim Şirincede söğüşlenen dangalakların teorisi kadar gerçek..
    Dolar 10 lira pardon 9,5 olacak dedin. Hayır olmayacak dünyada ipi çekiliyor diye aylardır bağırıyoruz burda..
    Altın 1300 derken hayır 1400 görecek dedik sana..
    Tekrar söylüyorum... Hayatın palavra.. bugüne kadar yazdığın pozları aldıysan donunu bile kaptırdın..

7. Dolar veya diğerleri için hedef vermek çok fena. Vebali büyüktür. Elbette normal şartlar altında ekonomik değerlere göre bir fiyat tahmini olur. Zaten bu işlerden ekmek yiyenler algı oluşturarak, ters işlem yapıyorlar. Bizim gibiler tesadüfen oluşan rüzgarı arkasına alırsa belli mesafeye kadar gidebilir. Daha fazlası için ısrar etmek zaman ve para kaybıdır.

8. bızzzzzz bızzzzz krizdahi çıksa dolar 5 i geçmez üsteleme başka konulara geç faizi basarlar gitmez okadar

Sayfa 67/119 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •