Sayfa 932/997 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Nasa çalışanı serbest diyorlar. Reis her gittiğinde birileri çıkıyor galiba..

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    TL mevduatlarda bir artış yok ise büyük olasılıkla yastık altına gitmiştir. Sn deniz43 yakında açıklar durumu.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tl mevduatta 1 aylık süreçte 25 30 milyar tl artış var
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Amerika ya 3 yıl önce göç etmiş Türk Youtuber Gökhan Öner in vlogunu paylaşmak istiyorum sizinle...
    Ama bir sorun neden paylaşıyosun?diye...
    Neyse siz izleyin ben sonra neden paylaştığımı söylerim...

saygılar/başarılar

"Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Burada herkes yabancı parada fizikide mi, hala devlet özel bankalara güvenen var mı aramızda merak ediyorum. Topluluk ne de olsa ekonomi okur yazarı kişilerden oluşuyor. İstisnalar kaideyi bozmaz tabii, hariçten gazel okuyan düdükleri saymıyorum.
    Türkiye Cumhuriyeti hukuk düzeniyle ve meclisiyle eski laik demokratik vaziyetine dönene benden de ekonomik sisteme dönüş yok. Sizler ne alemdesiniz bakalım dostlar?
    Paranın bir kısmını tupras, soda, zoren gibi döviz geliri yaratabilen hisselere,

Bir kısmını da döviz bazlı fonlara, değişken ve özel sektör borçlanma araçları fonlarına dağıttım.

Eurobond içeren çok güzel döviz fonlardan da ekledim.

Tl ye güvenmeyen eurobond düşünebilir, bu yıl dolar yükselmediği halde düşen faizler sayesinde eurobondlar güzel değer kazandı.

bir kaç kişi sistemden çıkmaktan bahsetmiş. Babane gibi evde altın saklamakla, sistem dışına çıkmakla kapital büyümez, parayı plase etmeli.

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Paranın bir kısmını tupras, soda, zoren gibi döviz geliri yaratabilen hisselere,

Bir kısmını da döviz bazlı fonlara, değişken ve özel sektör borçlanma araçları fonlarına dağıttım.

Eurobond içeren çok güzel döviz fonlardan da ekledim.

Tl ye güvenmeyen eurobond düşünebilir, bu yıl dolar yükselmediği halde düşen faizler sayesinde eurobondlar güzel değer kazandı.

bir kaç kişi sistemden çıkmaktan bahsetmiş. Babane gibi evde altın saklamakla, sistem dışına çıkmakla kapital büyümez, parayı plase etmeli.
    zoren kötü bir tercih olmus

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla hiç üşenmedim baktım, anladığım kadarıylan Pompacı ABD protokol listesinde 10. sırada, senatörler ise 16. sıradan başlıyorlar.
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Eyi de biz misafiriz
    Yani ayakta niye bekliyoruz
    Onların kural onları bağlar bizde öyle biR kural yok
    Baksana Lindsey hoca bacak bacak üstüne atmış taban göstertmiş ayıp ya
    Saygıdan görmeyen galiba abiler otursun demiş önce
    Sonrada yer kalmamış tabi
    Eğer dış işleri bakanları protokolde 10.sıradaysa ve senatörler 16. sıradaysa ve senatörler koltuklarda oturuyorlarsa tek açıklama başkanların arkasında ayakta dikilmek protokol olarak kural gereği daha üst bir mevki olarak kabul ediliyor olması olabilir.

Benim ilk baktığım her iki tarafın da dış işleri bakanları aynı pozisyonda dikiliyor mu? Dikiliyorsa yapacak pek bir şey yok. Protokol kuralları böyle demekki

Tarihsel olarak sembolik bir anlamı da olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Şunu da anlamıyorum, madem bu coğrafyaya yatırım yapmak istemiyorsun, abd borsasına yatırım yap. Fk ları 35–40 olsa da, biraz balon olsa da yapılabilir.

Masraflı olur dersen direk G–20 ülkelerine, yurtdışına yatırım yapan fonlar var, 100 liraya da alınabiliyor,

parayı yastık altı yapmak en çok sahibine zarar verir. Hatta bazıları bankadan kasa kiralayıp içine altın koyuyor, bu kasaların kiraları yıllık 500 lira. Malesef halkımız bunu yatırım olarak görüyor.

[QUOTE=Tengri Han;3892904]Amerika ya 3 yıl önce göç etmiş Türk Youtuber Gökhan Öner in vlogunu paylaşmak istiyorum sizinle...
    Ama bir sorun neden paylaşıyosun?diye...
    Neyse siz izleyin ben sonra neden paylaştığımı söylerim...

saygılar/başarılar

musterısı yanında bagırıyor söför sevimlilik abidesi ABD gidince böyle oluyoz demekki. Burda yapsan aynı seyı takside şoförün ters tarafında oturuyorsun . Medyum memiş muamelesi görürsün

Sayfa 932/997 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •